נגישות

מדריך מרוקו

מדריך מרוקו

מידע שימושי למרוקו

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה למרוקו. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסות ישירות מישראל למרוקו. רוב הנוסעים מגיעים בטיסת המשך מצרפת. יש טיסות גם מיעדים אחרים באירופה. אפשרות נוספת, פחות מקובלת, היא להגיע במעבורת מספרד או מצרפת. רוב הטיסות של מבקרים מישראל נוחתות בקזבלנקה. זמן הטיסה הכולל מישראל כשש-שבע שעות.
 
כל אמצעי התחבורה מתאימים לסיור במרוקו. בגלל האופי של המדינה, הנוף שחלקו מדברי, והמרחקים הגדולים מעדיפים רבים לנסוע בטיול מאורגן, בו מוביל אותם נהג מקצועי שמכיר היטב את הדרכים המקומיות.

סידורים

ישראלים זקוקים לאשרת ביקור במרוקו. האשרה עבור קבוצות מאורגנת מראש וההמתנה בשדה התעופה מתקצרת כך באופן משמעותי. מרוקו היא מדינה מוסלמית וככזו יש בה כמובן רגישות בטחונית מסוימת. כיוון שמרוקו היא מדינה תיירותית מאוד ומכניסת אורחים רבים מעולם לא התעוררה בעיה כזו לגבי מבקרים ישראלים.
 
אין צורך בחיסונים מיוחדים. 

שעון

מרוקו מאחרת אחרי ישראל בשעה אחת.

שגרירויות

לישראל אין יחסים דיפלומטיים עם מרוקו.
שגרירות ישראל בפריז אחראית על מרוקו. כתובת השגרירות:
Rue Rabelais 3
Paris
33-1-40765500

מזג אוויר

העונה הטובה ביותר לבקר במרוקו היא בין אפריל לאוקטובר. אבל גם בעונות אחרות אפשר ליהנות מאזורים שונים במדינה. באזורים הנמוכים של מרוקו כדאי דווקא לטייל בסתיו ובחורף (בין אוקטובר לאפריל) מכיוון שבקיץ חם שם מאוד ולאורך החוף מזג האוויר טוב לאורך כל השנה. 

מזג אוויר

ראבט

16°-20°
ראשון 13°-21°
שני 14°-20°
שלישי 15°-20°