קרוז מאורגן - ויקינגים ותרבות בים הבלטי

הזמינו עכשיו קרוז מאורגן ותהנו מהמחיר הטוב ביותר!!

בואו ליהנות מחופשת קרוז מאורגן מענג!
• הפלגה לים הבלטי באוניה Meraviglia של MSC.
• ביקור ביעדים מרתקים -  דנמרק, פינלנד, אסטוניה, רוסיה
• אפשרות בחירה בין סוגי החדרים על הספינה.
• קרוז מאורגן בשיטת "הכל כלול".
• סיורי חוף, טיסות, מלון, העברות.


לטיולי קרוז מאורגן נוספים לחצו כאן

ויקינגים ותרבות בים הבלטי

9 ימים 30.8-7.8.2019
 
מסלול: המבורג, קיל, קופנהגן, הלסינקי , סנט פטרסבורג, טאלין, קייל
שם האוניה : Meraviglia MSC
מדינות: גרמניה, דנמרק, פינלנד, רוסיה, אסטוניה
חברת השייט: MSC
סגנון: קרוז מאורגן בשיטת "הכל כלול" (כל סיורי החוף, טיסות, מלון, העברות, השייט וכל המופיע בסעיף 'המחיר כולל.)
 
 פרוט המחיר:
חדר פנימי החל מ - $2,295
תוספת לחלון החל מ - $350
תוספת למרפסת החל מ - $650
 
 
מסלול:
 
יום 1
טיסה דרך יעד ביניים להמבורג, העברה לבית מלון, ערב חופשי.

יום 2
המבורג – קיל
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר לסיור פנורמי בהמבורג, העיר השניה בגודלה בגרמניה, בתום הסיור נצא לעיר נמל קיל הממוקמת צפונית להמבורג ושם נעלה על האוניה  - נפליג  בשעה 18:00 בערב, ארוחת ערב חגיגית ומופע בידור.
 
יום 3
קופנהגן, דנמרק
הבוקר נעגון בקופנהגן, בירת דנמרק הממוקמת ברובה על האי שלן. לאחר התארגנות בוקר נצא לסיור בעיר, נתחיל בארמון "אמיליאנבורג" בו מתגוררת משפחת המלוכה,  נמשיך למזרקת "גפיון", ממש לידה ממוקם אחד מסמליה המובהקים של קופנהאגן, פסל "בת הים הקטנה" בהשראת גדול סופרי הילדים- הדני הנס כריסטיאן אנדרסן, נתקדם ל "כיכר ישראל" ומשם לארמון קריסטיננבורג- מקום מושבו של הפרלמנט ובית העיריה. 
את הפסקת הצהריים נעשה באחד מעשרות המסעדות ובתי הקפה ב"הנמל החדש".  אם ישאר זמן נמשיך גם לסיור רגלי במדרחוב הארוך ביותר באירופה  עד שיגיע הזמן לחזור אל האניה. 
 
יום 4 
יום ים 
יום שכולו חגיגת שייט. 
 
יום 5
הלסינקי, פינלנד
הבוקר נעגון בהלסינקי, לאחר התארגנות בוקר נצא לסיור פנורמי  נתחיל בביקור בקתדרלה הפרובוסלבית "אוספנסי" - שריד אותנטי להיותה של פינלנד דוכסות רוסית בתקופת הצארים לבית רומנוב.
נמשיך לכיכר הסנט בה נמצאת הקתדרלה הפרוטסטנטית ופסלו של הצאר אלכסנדר השני, בית הממשלה ובניין האוניברסיטה. נתקדם לכנסיית הסלע - הכנסייה, שנבנתה בשנות השישים של המאה הקודמת, היא היחידה בעולם שנבנתה בתוך סלע גרניט ענק ונחשבת לאחת האטרקציות הייחודיות של הלסינקי. נמשיך לגני סיבליוס, המלחין הפיני המוכר בעולם מחבר האפוס המוזיקלי "פינלניה" . נמשיך את הטיול בכיכר השוק ומשם נחזור לאוניה להמשך ההפלגה.


יום 6  
טאלין, אסטוניה 
היום נעגון בטאלין בירת אסטוניה ועיר מורשת עולמית של אונסקו בזכות מבני ימי הביניים שבתחומה שהשתמרו להפליא . נצא לסיור מרתק בין רחובות מתפתלים ומרוצפי אבן, החומה ומגדלי השמירה שלאורכה, ומבני ציבור וכנסיות מימי הביניים . נסייר בעיר העתיקה ונצפה בבית העירייה. מבט לכנסיית סנט אולב שהיתה הגבוהה בכנסיות אירופה בימי הביניים, נמשיך אל מגדל "קיק אין דה קוק"- מגדל הגנה הבנוי על מורדותיה של גבעת טומפיאה המשמש כיום כמוזיאון וגם תצפית מרהיבה על העיר.  לא נפסח על בית הפרלמנט האסטוני, נעבור ליד כנסיית אלכסנדר נייבסקי אשר נבנתה בשנת 1900 על גבעת טומפיאה, כנסיית "הולי גוסט", ארמון קאדריורג שמוצג בו אוסף האמנות הזרה של אסטוניה. בסיום הסיור נעצור לביקור  בבית הכנסת של טאלין שנבנה בשנת 2007 וצמוד אליו גם מוזיאון המתעד את היסטורית יהודי העיר. 
 
יום 7 
סנט פטרסבורג, רוסיה 
היום נעגון בסנט פטרסבורג המופלאה, שמכונה גם "היהלום שבכתר הרוסי" או "ונציה של הצפון", מה שברור הוא שמדובר באחת מהערים היפות באירופה, בירתה התרבותית והרשמית של רוסיה במשך 200 שנה. נצא לסיור בעיר ונתרשם מהשדרות הרחבות, תעלות המים והגשרים בעיר . נתחיל את הסיור בנסיעה לאורך שדרות אלכסנדר נייבסקי – ה"שאנז אליזה" של סנט פטרסבורג. אפשר למצוא כאן את חנויות הדגל של מיטב מותגים,  בתי הקפה האופנתיים והמסעדות המשובחות.  כל בית מפואר יותר ממשנהו, וגם צבעיהם שונים. משם לכיכר סנט אייזיק ופסל פרש הברונזה כשבפארק מאחוריו התרחש מרד הדקבריסטים. ניכנס למוזיאון ההרמיטז' האוצר בתוכו את מיטב היצירה העולמית, נמשיך כנסיית ישוע על הדם, האי וסילייבסקי ובית הכנסת הגדול. בסוף היום המופלא הזה יהיה זמן חופשי לביקור רגלי בשד' נייבסקי וחזרה לאניה.
 
יום 8 
יום ים 
יום שכולו חגיגת שייט. 
 
 
יום 9 
קיל-המבורג
הבוקר נעגון בקיל. השיט מגיע לסיומו, נצא לכיוון שדה התעופה. 
 
** התמונות להמחשה בלבד
 
לחבילות שיט נוספות » לחץ כאן
או התקשרו: 1700-737-777