קרוז מאורגן - נפלאות הים האדריאטי והאיים היוונים

הזמינו עכשיו קרוז מאורגן, ותהנו מהמחיר הטוב ביותר!!

בואו ליהנות מחופשת קרוז מאורגן מענג!
• הפלגה לים האדריאטי באוניה Musica של MSC.
• ביקור ביעדים מרתקים - איטליה, יוון, מונטנגרו
• אפשרות בחירה בין סוגי החדרים על הספינה.
• קרוז מאורגן בשיטת "הכל כלול".
• סיורי חוף, טיסות, מלון, העברות.


לטיולי קרוז מאורגן נוספים לחצו כאן

קרוז מאורגן - נפלאות הים האדריאטי והאיים היוונים

8 ימים 12-19.6.2019
 
שם האוניה : Musica MSC
מדינות: איטליה, יוון, מונטנגרו
חברת השייט: MSC
סגנון: קרוז מאורגן בשיטת "הכל כלול" (כל סיורי החוף, טיסות, מלון, העברות, השייט וכל המופיע בסעיף 'המחיר כולל.)
 
 פרוט המחיר:

מחיר יפורסם בקרוב.
 
חדר פנימי 
תוספת לחלון 
תוספת למרפסת 
 
 
מסלול:
 
יום 1 
תל אביב-אתונה, יוון
נמריא מת"א לאתונה, נסע לנמל בפיראוס שם ממתינה לנו האוניה. נעבור את תהליך הקבלה, נאכל צהריים, נתמקם בחדרים למנוחה  ולאחריה נפגש לתדרוך קצר לגבי מתקני האוניה, הפעילויות השונות וסיור החוף שלמחרת. בערב- ארוחה חגיגית ומופע בידור. 
 
יום 2 
סראנדה, אלבניה
היום נעגון  במדינה קסומה ובתולית, יעד שרק בשנים האחרונות הולך ונפתח למטיילים –  נרד מן הספינה בשעת צהריים וניסע אל האתר הרומי של בוטרינטי. נסייר בעיר הרומית השמורה  ונראה את אתריה. נשוב משם לסראנדה ונטייל בה. נראה את  בית הכנסת העתיק והמוזיאון הארכיאולוגי בו אוצרות מרתקים.
 
יום 3 
דוברובניק , קרואטיה 
נתחיל את היום בדוברובניק, הבירה היפהפיה של הריביירה הקרואטית. עם הגעתנו, נעלה ברכבל אל פסגת ההר הצופה מעל העיר לתצפית מרהיבה. לאחר מכן, נרד אל העיר, וניכנס אל חומותיה, המקיפות את העיר כולה ושמורות בצורה יוצאת דופן. נסיים את היום בסיור באתרי העיר עצמה.
נחזור ללינה באוניה.


יום 4
ונציה, איטליה
בשעת בוקר נעגון בוונציה ונצא לסייר בעיר. נתחיל בכיכר סאן מרקו האגדתית, ניכנס לכנסייה  הנמצאת בכיכר זו, אחת מהחשובות בעולם, ונראה את ארמון הדוג'ים, מעוז העוצמה של העיר. נעלה לגשר הריאלטו, מעל "הרחוב האלגנטי ביותר בתבל" – התעלה הגדולה העוברת במרכז העיר. 


יום 5 
ברינדיזי - לצ'ה, איטליה
עם העגינה נצא לביקור בעיר בלצ'ה,  הנחשבת על ידי יודעי דבר לאחת היפות באיטליה.  והיא חגיגת בארוק מתמשכת של כנסיות, ארמונות, כיכרות, קתדראלה מרשימה ושערים עתיקים מעוטרים. עיר תוססת וצוהלת, בה פארקים,גנים ,ארמונות וגם...איך לא, מצודה עתיקה. נבקר במרכז ההיסטורי (Porta Napoli)  באמפיתיאטרון הרומי ובמקומות נוספים ככל שיספיק הזמן.
 
 
יום 6 
קטקולון, יוון
בשעת בוקר מאוחרת נעגון בנמל קטקולון במערב יוון. עם העגינה, נצא לסייר באולימפיה העיר שבה התקיימו המשחקים האולימפיים בעולם הקלאסי הקדום. נבקר גם במוזיאון הנפלא בו נראה כמה מן הממצאים החשובים שנתגלו במקום.
 
 
יום 7 
מיקונוס – דלוס
בשעת בוקר מוקדמת, נגיע אל האי מיקונוס, המפורסם בחופיו, בטחנות הרוח, בטברנות ובכפריו בעלי הרחובות הקטנים והסמטאות הציוריות. עם הגעתנו, נעלה על סירה ונפליג הפלגה קצרה אל האי דלוס, אחד האיים הקטנים אך החשובים ביותר של יוון ומקום הולדתם המיתולוגי של האלים אפולו וארטמיס. נבקר ב"מרפסת האריות" המפורסמת, במקדשים, במתחם המקודש ובמוזיאון הארכיאולוגי, בסוף היום נחזור לאוניה.
 

 
יום 8 
אתונה, יוון
נעגון בפיראוס  -  מנמל פיראוס, בו עוגנת הספינה, ניסע לבירת יוון אתונה. נתחיל את הסיור שלנו באקרופוליס. נמשיך לסיור פנורמי בעיר, שיכלול בין היתר את הכיכרות הבולטות, בניין הפרלמנט ומצבת החייל האלמוני.
נסיים בזמן פנוי ברובע הפלאקה, על סמטאותיו, מראותיו וחנויותיו.
נצא לשדה התעופה  לקראת השיבה הביתה.


 
 
** התמונות להמחשה בלבד
 
לחבילות שיט נוספות » לחץ כאן
או התקשרו: 1700-737-777