נגישות

תיאטרון בלונדון

10 מחזות הזמר הטובים בלונדון

מחזמר בלונדון הוא בדרך כלל תענוג צרוף. מסוג הדברים שאתם רוצים לפנק את עצמכם איתו וליהנות מן החוויה הזאת של ערב מענג, בילוי טוב, איכותי ומהסוג שאפשר לקבל רק בעיר כמו לונדון. מחזמר בלונדון הוא בדיוק כמו שטרודל בווינה, טיול בסנטרל פארק בניו יורק  או תצפית מהאייפל בפריז. יש דברים שכיף לעשות, אז למה שלא נחזור עליהם. לונדון נחשבת כבר עשרות שנים לבירת מחזות הזמר העולמית. בניו יורק יש תיאטרון טוב אבל כאשר מתבוננים ברשימת המיוזקלס מגלים שאין ללונדון תחרות.
 
אנחנו מביאים כאן את רשימת עשרת מחזרות הזמר הטובים והפופולריים ביותר בלונדון. רובם הגדול מיועד לכל המשפחה ובכל מקרה מדובר בחוויה אמנותית מענגת במיוחד. רוב המיוזקלס שנזכרים כאן רצים על הבמות זמן רב ואפשר להשיג לרובם כרטיסים גם בהתראה קצרה. תבלו!
 
1. We Will Rock You
בן אלטון וכמה מחבריה הנותרים של להקת קווין האגדית מעלים את המחזמר שמפאר את הלהקה ומאדיר את הסולן המנוח שלה פרדי מרקיורי. המחזמר הזה מופיע בדרך כלל בראש רשימת הפופולריות של המוזיקלס בלונדון. העלילה מתרחשת בעולם עתידני בו נאסרה השמעת מוזיקת רוק. גליליאו, הגיבור, אמור להציל את העולם.
 
איפה: Dominion Theatre
כתובת: 268-269 Tottenham Court Road
מחיר: מ-25 ליש"ט. 
קהל: מבני 10 ומעלה. 
תחילת המופע: אפריל 2002.
סיום משוער: אמצע 2014. 
משך המופע: 2:45 דקות
 
2. Matilda The Musical
הפקה שזוכה לשבחים רבים של הרויאל שייקספיר קומפני. הסיפור המקורי של רואלד דאל והמחזה של דניס קלי וטים מינצ'ין. הגיבורה מטילדה ניחנה בכוח דמיון ייחודי ויוצא דופן. המופע מיועד לכל המשפחה.
 
איפה: The Cambridge Theatre
כתובת: Earlham Street, Covent Garden
מחיר: מ-25 ליש"ט. 
קהל: מגיל 5 ומעלה. . 
תחילת המופע: אוקטובר 2011.
סיום משוער: דצמבר 2014. 
 
 
3. Thriller – Live
מחווה אוהבת מאוד למוזיקה ולשירים של מייקל ג'קסון וחמישיית ג'קסון. אלה שעתיים רצופות בלהיטים של מי שזכה עוד בחייו לתואר מלך הפופ ומאז מותו, כך דומה, צובר לא מעט פופולריות. 
 
איפה: Lyric Theatre
כתובת: 29 Shaftesbury Avenue
מחיר: מ-30 ליש"ט. 
קהל: מבני 8 ומעלה. 
תחילת המופע: ינואר 2009
סיום משוער: ספטמבר 2014.
 
4. Lion King
עיבוד ותיק מאוד להפקה של וולט דיסני למלך האריות. המוזיקה של אלטון ג'ון, התלבושות פשוט נפלאות והמופע כולו עדיין מרשים ביותר. אין מופע טוב מזה לביקור משפחתי בלונדון.
 
איפה: Lyceum Theatre
כתובת: 21 Wellington Street
מחיר: מ-30 ליש"ט. 
קהל: מבני 7 ומעלה. 
תחילת המופע: אוקטובר 1999
סיום משוער – יולי 2014.
 
5. Phantom of the Opera
העלילה אמנם מתרחשת בפריז אבל פנטום האופרה הוא ממחזות הזמר הוותיקים והאהובים ביותר בלונדון. זאת הפקה איכותית, ששומרת על רמה גבוהה למרות שכבר זכתה לאלפי הופעות ולעיבודים נוספים בקולנוע ובתיאטראות ברחבי העולם.
 
איפה: Her Majesty's Theatre
כתובת: 57 Haymarket
מחיר: מ-30 ליש"ט. 
קהל: מבני 10 ומעלה. 
תחילת המופע: ספטמבר 1986
סיום משוער: אוקטובר 2014.
 
6. Billy Elliot
הנער המרקד בילי אליוט ממשיך לענג את הקהל. הגרסה הקולנועית זכתה להצלחה גדולה וגם הגרסה הבימתית של הווסט אנד זוכה לפופלריות גדולה. המוזיקה של אלטון ג'ון והבימוי של סטפן דאלדרי.
 
איפה: Victoria Palace Theatre
כתובת:Victoria Street
מחיר: מ-30 ליש"ט. 
קהל: מבני 10 ומעלה. 
תחילת המופע: מרס 2005
סיום משוער: מאי 2015
 
7. The Book of Mormon
קומדיה מוזיקלית חדשה, שהחלה לרוץ רק השנה ועוקבת אחר העלילות של זוג מסיונרים מורמונים שנשלחו להמיר את דתם של בני כפר באוגנדה. מקור ההפקה בארצות הברית אבל היא מצליחה מאוד בלונדון. ההצגה אינה מתאימה לילדים.
 
איפה: Prince of Wales Theatre
כתובת: 31 Coventry Street
מחיר: מ-30 ליש"ט. 
קהל: מבני 16 ומעלה. 
תחילת המופע: מרס 2013
סיום משוער: מאי 2014
 
8. Les Misérables
עלובי החיים נחשבת כבר מזמן ללהיט עולמי. יותר מ-60 מיליון צופים ראו את ההפקה ביותר מארבעים מדינות ו-21 שפות. למרות הכל זה עדיין אחד הלהיטים המבוקשים ביותר בווסט אנד, כבר כמעט עשר שנים.
 
איפה: Queen's Theatre
כתובת: 51 Shaftesbury Avenue
מחיר: מ-30 ליש"ט. 
קהל: מבני 7 ומעלה. 
תחילת המופע: מרס 2004
סיום משוער: אוקטובר 2014
 
9. Stomp
המופע הדינמי והנמרץ הזה זכה לאחרונה למתיחת פנים עם מוזיקה חדשה, בימוי וכוריאוגרפיה חדשניים וצוות צעיר. הקצב נותר מהיר מאוד והאנרגיה גבוהה. כמה מבקרים כתבו לאחרונה שסטומפ טובה עכשיו יותר מאי פעם בעבר וזה כבר מעורר סקרנות.
 
איפה: Ambassadors Theatre
כתובת: West Street
מחיר: מ-30 ליש"ט. 
קהל: מבני5ומעלה. 
תחילת המופע: ספטמבר 2007
סיום משוער: דצמבר 2014
 
10. Wicked
הסיפור מבוסס על ספרו של גרגורי מקגווייר ועוסק בעלילותיהן של המכשפות מארץ עוץ. איך נהפכה אחת מהן לטובה והאחרת לרעה. המוזיקל זכה לפרסים רבים והצפייה בו מענגת במיוחד.
 
איפה: Apollo Victoria Theatre
כתובת: 17 Wilton Road
מחיר: מ-20 ליש"ט. 
קהל: מבני 7 ומעלה. 
תחילת המופע: ספטמבר 2006
סיום משוער: נובמבר 2014