טיול מאורגן ליפן - טיסה ישירה לעולמות שלא דמיינתם

טיול מאורגן ליפן - טיסה ישירה לעולמות שלא דמיינתם

גם אם אתם מטיילים עצמאיים ואוהבים לתכנן את הטיול שלכם לבד, ליפן כדאי ומומלץ לנסוע בטיול מאורגן. למה? כי אם גם ככה קשה לארגן טיול מאפס, ביפן הקשיים מוכפלים בשל פערי שפה, ריחוק גיאוגרפי והבנה עמוקה של האזורים, המרחקים והתחבורה.מעבר לחסכון בכסף וזמן שטיול מאורגן ליפן מעניק לכם, צריך לזכור שמטרת הטיול היא להיחשף, לראות ולחוות תרבות חדשה, מסעירה ומרתקת, וטיול מאורגן טוב ואיכותי יספק לכם את זה לעומק מהרגע שעליתם על המטוס.

טיול ליפן - כל רגע קטן ייחרט לכם בזיכרון
כל טיול, מאורגן או לא, מורכב מאתרים, מקומות ואטרקציות מרכזיות, שהן לב ליבו של הטיול. המקומות שביקרנו בהם, או במילים אחרות "המסלול", הופכים להיות הזיכרון המרכזי שלנו, ועליהם נספר בהתלהבות לחברים ומשפחה כשנחזור הביתה. בטיול ליפן כמובן שהמסלול משמעותי, אבל בין לבין, ברגעים שלא חשבתם שיהיו מרתקים, קורים דברים שלא תפסיקו לדבר עליהם.

טיול מאורגן ליפן - זה יהיה שונה מכל מה שאתם מכירים
העוצמה והייחודיות בטיול ליפן נטועה בכך שהחוויה שתחוו היא ראשונית, חדשה ולא מוכרת. יפן היא חו"ל מסוג אחר לחלוטין. מעבר לנופים עוצרי נשימה, מקדשים בני אלף שנים, ערים גדולות וצבעוניות, ותרבות והיסטוריה שצצות בכל פינה - בטיול ליפן, גם הפעולות היומיומיות, הרגילות, כמו להיכנס לשירותים, לאכול, ללכת ברחוב, להתבונן באנשים, או לעלות לרכבת, הן בעצמן חוויה מיוחדת, מרגשת, מצחיקה, מסקרנת ומפתיעה.
החוויות "הרגילות" האלה יעלו בכם הרבה שאלות. לדוגמה: מה עושה כל כפתור בשירותים האלקטרוניים ומדוע יש כפתור מוזיקה? איך זה שאף אחד לא מדבר בנייד ברכבת? ולמה היפנים, שנתפסים כל כך מנומסים, אוכלים את הראמן שלהם ברעש מחריש אוזניים? התשובות יפתיעו אתכם עוד יותר!

חוסכים לך זמן יקר והרבה כסף בטיסה ישירה בלעדית ליפן »

  

טיול מאורגן ליפן- פותר עבורכם את כל החידות
יפן היא מקום יפיפה, עוצמתי ואחר לחלוטין. ככזה, הוא דורש פרשנות והסברים. לטייל ביפן מבלי להבין לעומק את המראות והחוויות זה כמו לטייל באיטליה מבלי לטעום פסטה או פיצה. המהלך ההיסטורי והתרבותי של יפן שונה לחלוטין ממה שהתרחש בשאר העולם: כששאר העולם כבר היה מחולק למדינות לאום ועבר את המהפכה התעשייתית, יפן עדיין התנהלה סביב ארגון חברתי היררכי המורכב מאיכרים, סמוראים ושוגונים עם בית מלוכה קיסרי.
הדימוי ההיסטורי שממחיש זאת היטב היא הסצנה הידועה של ספינות תותחים של המערב שמגיעות לחופי יפן לראשונה במאה ה- 19 ומתקבלות על ידי סמוראים חמושים בחרבות בלבד.
 היתרון העצום בטיול מאורגן ליפן הוא שיהיה שם מישהו שיפרש, יסביר ויחבר עבורכם את כל הנקודות ל תמונה מלאה. כך תוכלו להבין למשל איך העובדה שיש סדר מופתי בסאבווי של טוקיו למרות שעוברים בה 6 מיליון איש ביום, קשורה לארגון החברתי של יפן במאה ה- 12 או איך יפן עברה מהפכה תעשייתית שלמה ב- 10 שנים בלבד.

לכל הפרטים, השאלות והתשובות על טיול מאורגן ליפן, השאירו פרטים ונחזור אליכם »

  

טיול ליפן - Lost in Translation
אחת הדוגמאות (מני רבות) למורכבות של יפן כמקום, חברה ותרבות היא השפה. השפה היפנית היא שפה מורכבת ועשירה, ורוב השלטים ברחובות, התפריטים במסעדות, וההתנהלות ברחוב הציבורי נעשית כמובן.. ביפנית. ישנם שלושה סוגי כתב, והמורכב מבינהם הוא ה-"קאנג'י" המכיל למעלה מ 4,000 סימניות. השפה הלא מוכרת לאוזן הישראלית בהחלט מגבירה את החידתיות של יפן ואת הצורך בהסברים למה ששומעים ורואים ברחובותיה. זה לא הופך את יפן למקום לא נגיש, להפך- יפן מקבלת בחום תיירים ורוב היפנים דוברי אנגלית מצוינת, אבל במקרים רבים הם יהיו יותר מידי נבוכים להשתמש בה.
כשתהיו ביפן תבינו כמה חשוב כשיש מישהו שבקיא בפרטים הקטנים, כי זאת המשמעות של להיחשף לתרבות חדשה: לרכוש ידע עמוק ואמיתי שמצטרף למראות, למקומות ולתמונות ולצאת עם חוויה אותנטית שמשאירה בכם חותם, זיכרון ואפילו געגוע.  
לתכנן טיול ליפן זו עבודת מחקר לא קטנה. יש המון דברים שצריך לקחת בחשבון, עלויות, מלונות, מסלול עשיר עם המון אופציות, עונות שנה ומזג אוויר אופטימאלי, תחבורה ועוד. אנחנו כבר עשינו הכול בשבילך ובנינו מגוון מסלולים בטיסה ישירה ללא קונקשנים!

לכל המסלולים ותאריכי הטיולים לחצו »

טיול מאורגן ליפן בטיסה ישירה

9 ימים
טוקיו, קיוטו, טאקיימה, מצמוטו
יציאה: 13.9.2019

טיול ליפן בטיסה ישירה

9 ימים
טוקיו, קיוטו
יציאה: 13.9.2019

טיול מאורגן ליפן כולל קויאסן והירושימה

13 ימים
ארץ הסושי והסאקה
מגוון תאריכי יציאה