נגישות

אטרקציות לפראג עם ילדים

אטרקציות לפראג עם יל

יוצאים לטיול מחוץ לברצלונה

פראג היא יפהפיה ונחשבת לאחת הערים הקסומות באירופה. פראג היא לא רק יפה, פראג גם מציעה מגוון רחב של אטרקציות מתאימות לילדים ומשפחה. חלקן אטרקציות חדישות של ימינו וחלקן פותחות דלת אל עולם של ארמונות, מלכים ונסיכות.
 
בחירת אטרקציות בפראג 
 
אחת הדרכים שתבטיח הנאה לכל המשפחה היא בחירה מושכלת של אטרקציות בפראג. פראג מציעה עשרות אטרקציות וחשוב מאוד לבחור את האטרקציות בפראג כך שיתאימו לכל המשפחה, לילדים קטנים, מתבגרים וגם לכם ההורים שמגיע ליהנות מהאטרקציות הרבות שפראג מציעה.
 
לכן טרם היציאה לחופשה בפראג מומלץ בחום לבקר באתר מדריך פראג ולבדוק אלו אטרקציות מתאימות למשפחה שלכם. על מנת להקל במעט על המלאכה. להלן ההמלצות שלנו לאטרקציות בפראג שמתאימות לילדים בכל גיל:
 
החלפת המשמר במצודה
 
נכון, אנחנו לא בבקינגהם, אך לילדים זה לא ממש משנה. עבורם טקס החלפת המשמר המתקיים בחצר הכבוד של המצודה מדי יום ב- 12:00 הוא מחזה יוצא דופן. השומרים הלבושים מדים וצועדים לעבר עמדת השמירה לקול תרועת חצוצרות הוא לא מראה שיזכו לראות בחיי היום יום. הוסיפו לכך את המצודה העצומה והמרשימה ואת הארמון המלכותי שעל הרקע שלהם נעשית ההחלפה וקבלו אטרקציה שאף ילד (וגם מבוגר) לא ישארו אדישים אליה.
 
התיאטרון השחור
 
התיאטרון השחור של פראג מעניק חוויה תיאטרלית יוצאת דופן באולם חשוך לחלוטין. המופעים הם מופעי מחול מודרני ופנטומימה המציגים את העלילה בעזרת אלמנטים שונים. תאורה אולטרה סגולה המאירה בכל פעם אזורים אחרים על הבמה ויוצרת אפקטים ייחודיים הופכת את המופע למכושף ממש.
 
גן החיות של פראג
 
גן החיות של פראג הוא אחד מגני החיות הטובים בעולם. בטיול בו תלכו בתוך סביבה ירוקה של חורשות ומדשאות. אזורי המחיה של בעלי החיים הם נרחבים ומדמים ככל האפשר את אזורי המחיה הטבעיים שלהם. גן החיות כולל בתוכו גם מינים נדירים כמו טיגריס סיבירי, קרנף לבן, צבי ענק, פנדות אדומות ועוד. בנוסף,  תמצאו מגוון הפתעות כמו רכבל קטן, צפיה בהאכלות בעלי החיים ועוד.
 
פארק מים - Aqua palace
 
פארק המים העצום Aqua palaceבאמת מזכיר יותר ארמון מאשר פארק מים ממוצע. זהו קומפלקס ענק המכיל בתוכו בריכות מכל הסוגים, מגלשות מים סלאלום וקמיקזה, אבובים ושלל הפתעות מים לכל הגילאים. בנוסף לאזור ההרפתקאות ישנו גם אזור הרגיעה. בזמן שהילדים משתוללים תוכלו אתם להרגע בספא בתוך הג'קוזי או באחד המסאז'ים המוצעים במקום.
 
שיט על נהר הוולטובה
 
אם פראג יפהפיה מן היבשה, היא יפהפיה עוד יותר מן הנהר. השיט על הנהר נותן לכם חוויה מהנה במיוחד ומשלב בין אטרקציות במהלך השיט עצמו כמו מופעים, אוכל ועוד לבין הנוף הקסום הנשקף מן הספינה. בזמן שאתם תשבו ותתבוננו בגשרים, הארמונות והכנסיות החולפים על פניכם, הילדים יתרוצצו על גבי הסיפון- חוויה מרתקת לכולם.
 
 
סיור בכרכרה רתומה לסוסים
זו הדרך לתת לילדים להרגיש נסיכות ונסיכים אמיתיים. המראה והנסיעה בתוך  כרכרה רתומה לסוסים לוקח אותם לתוך עולם של אגדות. הנסיעה האיטית בכרכרה, על רחובות מרוצפי אבן של העיר העתיקה, בין מבנים, ארמונות וכנסיות היא חוויה יוצאת דופן.