שופינג בחו"ל

sale בעיר הגדולה

מכירות סוף העונה מתחילות עכשיו וכפי שנהוג בשנים האחרונות, באופן מתחשב מאוד בחובבי הקניות, ה"סיילים" של חברות התעופה מתואמים היטב עם אלה של חברות ההלבשה. בשני התחומים נוגעים עכשיו המחירים בקרקעית וזה הרגע לשקול מבצע "טוס ולבש" פרטי בארבע ערים גדולות.
 
לונדון
 
"הרודס" היא מוסד מכובד ובימי מכירת סוף העונה צפוף מאוד. 
הכתובת:  87-135 Brompton Road
מכירות סוף העונה של חורף 2015-16 נפתחות ב-26 בדצמבר ויסתיימו ב-31 בינואר.

כלבו סלפרידג'ס נחשב לתחרות הגדולה ביותר של הרודס, אם כי הוא פחות צפוף ובעיקר ממוקם באופן נוח יותר ברחוב אוקספורד מס' 400. .אתר אינטרנט »
תאריכי המכירות דומים.
 
האזור המעניין יותר לקניות בלונדון הוא אזור נוטינג היל, בעיקר סביב תחנת הרכבת Ladbroke Grove. כמה מחנויות המעצבים הטובות בעיר מרוכזות כאן. אחת הבולטות היא החנות של Alice Temperely  (רחוב Colville Mews 10 בנוטינג היל). דוגמא מפורסמת יותר היא החנות של מותג Ghost (כתובת: Ledbury Road 36) בה מוכרים עכשיו בגדי מעצבים בהנחות של עד 70 אחוז. אתר החנות »
 
מקומות נוספים עם מכירות מעניינות בלונדון –
 
Emporio Armani
כתובת: 191 Brompton Rd
תחנת אנדרגראונד: Knightsbridge (קו פיקדילי)
אתר האינטרנט»

Harvey Nichols
כתובת: 109-125 Knightsbridge
תחנת אנדרגראונד: Knightsbridge (קו פיקדילי)
 
Allegra Hicks Boutique
כתובת: 28 Cadogan Place
תחנת אנדרגראונד: Knightsbridge (קו פיקדילי)
 
Browns
כתובת: 6c Sloane Street
תחנת אנדרגראונד: Knightsbridge (קו פיקדילי)
 
Gucci
כתובת: 18 Sloane St.
תחנת אנדרגראונד: Knightsbridge (קו פיקדילי)
 
Peter Jones
כתובת: Sloane Square
תחנת אנדרגראונד: Sloane Square (קווי סירקל ודיסטריקט)
 

ניו יורק
 
איזור גריניץ', סביב וושינגטון סקוור פארק במנהטן, נחשב בשנים האחרונות לאזור הקניות הטוב בעיר. כדאי להמליץ על שלוש חנויות לקניות סוף העונה בגריניץ' וילג'. הראשונה היא VIM ברחוב ברודוויי 686. זו חנות גדולה, חלק מרשת שכמה חנויות שלה פרושות בעיר. ההתמחות העיקרית כאן היא במכנסי ג'ינס ובנעלי ספורט של המותגים הגדולים ביותר. 
בגדי מעצבים לנשים בגרסאות מעניינות ובמחירים מצויינים אפשר למצוא בחנות Purdy Girl ברחוב תומפסון 220 (בין רחוב 3 לבליקר) ובעוד שתי חנויות, האחת סמוכה בלה גווארדיה פלייס 540 והשנייה בשדרות קולומבוס 464 (בין 82 ל-83). לשתי המעצבות, קורין ונאדין, ניסיון בניהול בוטיקים בסוהו. המטרה המוצהרת היא להביא את העיצוב והשיק הפריסאי לניו יורק. המחירים אמורים להיות שווים לכל נפש. 
ההמלצה השלישית לקניות במנהטן היא Barneys ששוכנת קצת יותר צפונה בשדרות מדיסון 660. 
 

פריז
 
מכירות סוף העונה בפריז מתחילות השנה (2017) ביום רביעי 11 בינואר ומסתיימות ביום שלישי 14 בפברואר. כל בתי הכלבו וחנויות האופנה מקיימים במהלך תקופה זאת מכירות בהנחות גדולות. 
 
חנויות הכלבו הגדולות וכמה ממעצבי האופנה הנחשבים מרוכזים ליד תחנת סן לזר ברובע התשיעי. החנות המפורסמת ביותר היא כמובן גלרי לה פאייט (40 Haussmann), בה אפשר למצוא הכל תחת גג אחד ובמהלך ינואר ותחילת פברואר מציעים בה גם הנחות גדולות.
 
לא רחוק משם, על אותה שדרה, שוכן הכלבו Printems שמציע תחרות ממשית במגוון ובמחירים. אתר הכלבו » 
 
קצת מערבה, ברובע השמיני מרוכזות ברחוב אחד החנויות של כריסטיאן דיור (אבנו מונטן 30), ברברה בוי (מונטן 50), דולצ'ה אגבאנה (מונטן 2), טיירי מוגלר (מונטן 49), פראדה (מונטן 10) וקלווין קליין (מונטן 45).

ברצלונה
 
מאמצע ינואר עד סוף פברואר חוגגים בברצלונה מכירת סוף עונה משמעותית. שלא כמו בצרפת אין תאריכים קבועים בחוק. 
רשת בתי הכלבו הספרדית שנושאת את שם חצר המלוכה האנגלית El Corte Ingles היא המקום המתבקש להתחיל בו את מסע הקניות בעיר (אתר הרשת ») חנות הדגל של הרשת נמצאת בכיכר קטלוניה ובימים אלה היא מקושטת במיטב מחלצות החגים, כולל מזחלות ענק, צבאים ושדונים מוארים באלפי נורות זעירות.
 
הרובע הגותי, בין פלאסה קטלוניה לנמל, מכיל הרבה מאוד חנויות של מעצבי אופנה. אופנה עכשווית אפשר למצוא בחנות המעצבים "קוסטו ברצלונה". זו חנות שהקימו האחים דלמאו לפני כעשרים שנה. כיום היא נחשבת לאחד השמות החמים בתחום האופנה עם סניפים במדינות רבות בעולם. בברצלונה פועלים שלושה סניפים, אחד ברובע הגותי, אחד באבנידה דיאגונל והשלישי ברובע לה ריברה. 
 
 
 

צור קשר


הרשמה לניוזלטר

-->