טיולים מאורגנים

חפש טיול מאורגן

חפש

מאורגן לברצלונה וקוסטה בראווה - 7 ימים 06/07/16-12/07/16

הדפס מסלול הזמן טיול
 • יום 1 - תל אביב - ברצלונה

  נצא בטיסת בוקר לברצלונה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר שיכלול ביקורים בפלאסה אספניה, נראה את המגדלים הוונצייאניים ומשם נמשיך לפארק חואן מירו ולתצפית מהר מונטז'ואיק (הר היהודים), בו נראה גם את האיצטדיון האולימפי. נמשיך לפסאו דה גרסיה ולשדרת רמבלאס בה נטייל עד לאזור הנמל ופלאסה קולון, בה ניצב פסלו של כריסטופר קולומבוס. בערב נצא ברגל ובתחבורה ציבורית (כלול במחיר) לשוטט בשדרות הרמבלאס, נלך עד לנמל הישן ונסיים בקניון מארה מגנום.

  להמשך קריאה
 • יום 2 - ברצלונה

  את היום נקדיש לסיור מודרך בעיר. נגיע נתחיל באזור איש'אמפלה ונעבור בשדרת פסאו דה גרסיה, אחת השדרות האלגנטיות בעיר, בה נראה את קאזה מילה וקאס באטיו, שני בניינים מפורסמים מתקופת המודרניסטה. נמשיך לכנסיית לה סגרדה פמיליה, שתוכננה על ידי אדריכל המודרניזם הנודע גאודי. בנייתה של הכנסייה החלה בסוף המאה ה-19 והיא נמשכת עד ליום זה. נמשיך לביקור בפארק גואל, גם הוא תוכנן על ידי גאודי, ונראה את פסלי הקרמיקה, האבן, המוזאיקה והברזל. משם נמשיך לפלאסה קטלוניה, לה ליבה של ברצלונה וממנה הלאה לשדרות הרמבלאס ולביקור בשוק לה בוקריה. מי שירצה יוכל לבקר אחר הצהריים באצטדיון קמפ נואו, אצטדיון הבית של קבוצת בארסה, לראות את חדרי ההלבשה, את מוזיאון הקבוצה ואת האצטדיון המרשים. בערב נצא לטיול ברגל ובתחבורה ציבורית (כלול במחיר) לראות את המזרקות המוזיקליות המוארות (בכפוף למועדי הפעלת המזרקות).

  להמשך קריאה
 • יום 3 - פיגראס - קוסטה בראווה

  הבוקר ניסע לפיגראס, עיר הולדתו של האמן הנודע סלבדור דאלי, בה ממוקם המוזיאון הגדול ביותר ליצירותיו. נבקר במוזיאון. ומשם נמשיך לקוסטרה בראווה ולעיר אמפוריה בראווה, המכונה "ונציה של ספרד", בה יש עשרות תעלות ימיות מעשה ידי אדם, מרינות, וילות, יאכטות ומראות מדהימים. בסיום היום נחזור למלוננו בברצלונה.

  להמשך קריאה
 • יום 4 - ברצלונה והרובע הגותי

  נצא לסיור בוקר רגלי כדי להעמיק את היכרותנו עם העיר. נקדיש חצי יום לסיור רגלי ברבעים העתיקים. נראה את ארמון המוזיקה שנבנה ע"י מונטנר, נמשיך לשוק סנטה קתרינה, נראה את בנייני מוזיאון פיקסו ואת כנסיית סנטה מריה דלה מר, שנמצאת ברובע בורן המתחדש. נמשיך לרובע הגותי ונבקר גם ברובע היהודי ובפלאסה נובה. נסיים את הסיור בפורט אנחל, מדרחוב הקניות המפואר. בערב נצא ברגל בתחבורה ציבורית (כלול במחיר) לטייל באזור פורטו אולימפיקו ונהנה מחיי הלילה של ברצלונה.

  להמשך קריאה
 • יום 5- קטלוניה היהודית - ג'ירונה ובסאלו

  את היום שלפנינו נקדיש למורשת היהודית בקטלוניה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בג'ירונה, עירו של הרמב"ן. נטייל בעיר ונבקר במוזיאון היהודי. משם נמשיך לבסאלו, עיירה קסומה המתאפיינת באווירה ימי ביניימית. נחצה את הגשר מעל נהר פלוביה, נבקר ברובע היהודי בו נראה שרידי מקווה טהרה ונמשיך לפלאסה מאיור, בה נראה בתים ציבוריים ופרטיים מן המאה ה-16. בסיומו של היום נחזור לברצלונה.

  להמשך קריאה
 • יום 6 - ברצלונה (טוסה דה מאר)

  נהנה מיום פנוי בברצלונה בו נוכל להמשיך את הכירותנו עם העיר. מי שירצה יוכל לצאת (בתשלום) לטיול בעיירת הדייגים טוסה דה מאר. זוהי עיירת נופש קטלאנית, שהצייר מארק שאגאל העניק לה את הכינוי "גן העדן הכחול". נסייר בעיירה המשמרת את המסורת הספרדית ונראה אל מבצר האבן הגדול השוכן בה, המשקיף אל הים ועליו ניצב מגדלור שנבנה במאה ה-12. בהמשך נהנה מזמן לשיטוט בעיירה בין המסעדות והחנויות הנחמדות. לפנות ערב נשוב לברצלונה. בערב - המעוניינים יוכלו לצאת להופעת פלמנקו.

  להמשך קריאה
 • יום 7 - מונסראט - ברצלונה - תל אביב

  נתחיל את היום האחרון שלנו בברצלונה בבוקר פנוי לסיום הביקורים והקניות בברצלונה. לאחר פינוי החדרים בשעת הצהריים ניסע למונסראט, רכס ההרים המשונן, שם נמצאת הכנסייה בה נמצא פסל המדונה השחורה, הפטרונית של ההר. בערב ניסע לנמל התעופה של ברצלונה ונצא בטיסה חזרה ארצה.

  להמשך קריאה
 • המחיר כולל:

  שני סיורים מודרכים בברצלונה. ביקורים ואירועים מיוחדים ברצלונה - סיור פנורמי ביום ההגעה. ברצלונה - סיור ערב בשדרות הרמבלאס. ברצלונה - סיור מודרך, כולל פארק גואל. ברצלונה - המזרקות המוזיקליות המוארות. פיגראס - מוזיאון סלבדור דאלי. קוסטרה בראווה - אמפוריה בראווה ברצלונה - סיור מודרך ברובע הגותי. ברצלונה - סיור ערב באזור פורט אולימפיקו. ג'ירונה - המוזיאון היהודי. בסאלו - הרובע היהודי. מונסראט - כנסיית המדונה השחורה.

  להמשך קריאה
 • מידע כללי

  * בתי מלון - 6 לילות במלון 4 כוכבים בעיר ברצלונה (ולא בקוסטה בראווה) בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. *כלכלה - ארוחות בוקר מלאות בסגנון מזנון חופשי. * טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות). * תחבורה - אוטובוסי תיור נוחים ו/או תחבורה ציבורית (מטרו) הכלולה במחיר לביצוע הסיורים והביקורים הכלולים בתוכנית (סיורים נוספים בלוויית מלווה הקבוצה בערבים הפנויים יתבצעו בתחבורה ציבורית על חשבון המטיילים).

  להמשך קריאה
 • תאריכי יציאה נוספים

  24.6.2015, 2.7.2015, 9.7.2015, 16.7.2015, 30.7.2015, 6.8.2015, 14.8.2015, 20.8.2015, 10.9.2015, 24.9.2015, 9.10.2015

  להמשך קריאה
 • RIM

  להמשך קריאה
-->