טיולים מאורגנים

חפש טיול מאורגן

חפש

טיול לדרום איטליה - 7 ימים - תאריכים ומחירים יפורסמו בקרוב.

הדפס מסלול הזמן טיול
 • יום 1 - תל אביב – רומא – פוליה - אוטראנטו

  הבוקר נתחיל בטיסה מת"א לרומא ולאחר מכן בטיסת המשךלחבל פוליה. לאחר נחיתה נצא דרומה אל העיר העתיקה אוטראנטו , הישוב המזרחי ביותר באיטליה. נסייר בעיר הממוקמת על שפת הים. במאכז העיר קתדרלה נורמנית שבה רצפת פסיפס מיוחדת ונדירה. נמשיך ללצ'ה, העברה למלון וארוחת ערב.

  להמשך קריאה
 • יום 2 - לצ'ה - אוסטוני

  נתחיל את יומנו בלצ'ה, לעיירה כינוי נוסף - "בירת הבארוק של פוליה, או "פירנצה של הדרום". נטייל בעיר העתיקה, בכיכר סנט אורונצו בה אפשר לראות את שרידי האמפיתיאטרון הרומי והסֶדילֶה- אולם מועצת העיר במאה ה- 16. נצפה בבזיליקת סנטה קרוצֶ'ה שחזיתה המהממת היא פאר אדריכלות "הבארוק הלֶצ'זי". נמשיך לאחת הכיכרות היפות בדרום איטליה שהיא כיכר הקתדרלה- נצפה בחזיתותיהם המפוארות של הכנסייה, ארמון הבישוף ובניין הסמינר. אחר הצהריים. נמשיך לאוסטוני היפה בערים הלבנות של דרום פוליה, וממנה נשקף נוף נהדר של עמק איטריה. לינה וארוחת ערב באלברובלו .

  להמשך קריאה
 • יום 3 - מאטרה - אלברובלו

  נתחיל את הבוקר בנסיעה לחבל בזיליקטה ונסייר בעיירה מאטרה. ייחודה של העיר- מאות מערות בהן התגוררו בני אדם עד אמצע המאה ה- 20 וכן כנסיות החצובות בסלע. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר נמשיך לביקור בסימטאות ובכוכים של שכונות סאסי- הפרוסות על פני מדרונות העיר ומכילות אלפי מערות עם חזיתות אבן. לאחר מכן נתקדם לחלק המודרני של העיר ונבקר במוזיאון המקומי המציג את ציוריו של הצייר והרופא היהודי קרלו לוי. אחר הצהריים נמשיך לאלברובלו בירתה של ארץ הטרולים התאפיינת במבנים משונים – מבנים עגולים, ולהם גגות חרוטים, והם מעוטרים במוטיבים עממיים. נלמד על אופיים של מבנים יחודיים אלה, אשר חלקם עדיין משמשים למגורים, מוזיאונים, מסעדות ואף כנסיות. חזרה למלוננו וארוחת ערב, נסיים את הערב במופע פולקלור.

  להמשך קריאה
 • יום 4 - לוקורוטונדו - גרוטה די קסטלנה - טראני

  הבוקר נצא לבקר "בעיר הלבנה" - בלוקורוטונדו, המתאפיינת בבתים הצבועים בלבן. העיירה נמנית בין היפות והעתיקות של איטליה, המיוחד בה שהיא בנויה על גבעה בעיגול, ומשקיפה על בתי הטרולי של אלברובלו. רחובותיה צרים ומתפתלים והסיור בהם חושף בתים עם חצרות מטופחות וכנסיות מרשימות. נמשיך בדרכנו למערת נטיפים מדהימה - לגרוטה די קסטלנה , נרד למעמקי האדמה ונטייל בינות צורות מרהיבות שהטבע יצר ושיאן באולם המכונה "המערה הלבנה" , הנחשב לאחד מאולמות הנטיפים היפים בעולם. אחר הצהריים נמשיך לעיירת דגים בשם טראני (העיירה שוכנת לחופו של מפרץ יפייפה. נבקר בקתדרלה הרומנסקית הנפלאה ליד הים, הנחשבת ליפה מבין כנסיות התחרה של פוליה ונלמד אודות יהדות פוליה. חזרה למלון וארוחת ערב.

  להמשך קריאה
 • יום 5 - קסטל דל מונטה - מונטה סנט אנג'לו

  הבוקר נצא לביקור ב"מבצר ההר" - בקסטל דל מונטה, הנקרא גם "כתר האבן של אפוליה". סמל למפעל הבניה העצום של פרידריך השני בדרום איטליה. המבצר בנוי בצורת מתומן עם שמונה מגדלים. נמשיך למונטה סנט אנג'לו שהתפתחה סמוך למערה שבה על פי המסורת הנוצרית, התגלה המלאך מיכאל, והמקום הפך לאתר עלייה לרגל. בבסיום הביקור נמשיך לאורך החוף ללינה בעיירת הקייט וייסטה. בערב נצא לשוטט בסימטאות העיירה. ארוחת ערב במסעדה.

  להמשך קריאה
 • יום 6 - פורסטה אומברה - סן ג'ובאני רוטונדו - סולמונה (אברוצו)

  עם בוקר נצא מוייסטה ונחצה את חצי האי גארגאנו דרך אחד היערות הקדמונים היחידים שנותרו באיטליה פורסטה אומברה. נתרשם מאתר טבע ייחודי זה ונמשיך לעיירה סן ג'ובאני רוטונדו (San Giovanni Rotondo), שבה פעל ונקבר הנזיר הפרנציסקני פאדרה פיוֹ (1968-1887), ואשר הפכה בזכותו אתר עליה לרגל להמוני מאמינים. בתום הביקור ונצא מ"ארץ שכוחת האל" של הדרום הרחוק, צפונה לעבר חבל אברוצו (Abruzzo), חבל ארץ הררי המשתרע על רוב שטח דרום הרי האפנינים. נגיע לעיר סולמונה (Sulmona) הידועה כעיר הקונפטי, הסוכריות והשקדים המסוכרים. מגוון הצורות והצבעים מקשה לעיתים לזהות שהפרחים, המורכבים משקדים, מאגוזים ואפילו מפיסטוקים, הם בעצם ממתקים אכילים וטעימים. העברה למלון באזור. ארוחת ערב.

  להמשך קריאה
 • יום 7 - פסקאסרולי - פארק לאומי אברוצו - תל אביב

  הבוקר נצא לכיוון אגם באראה אחד משלושת האגמים המלאכותיים בפארק הלאומי של חבל אברוצו. נטייל בסביבה. נמשיך לטיול בפסקאסרולי השוכנת בלב הפארק הלאומי של אברוצו. נסייר בסמטאותיה הציוריות של פסקאסרולי העיירה המרכזית של הפארק, השוכנת למרגלות מצודה עתיקה. אחר הצהריים נצא בדרכנו לכיוון רומא. לקראת ערב נגיע לשדה התעופה של רומא לטיסה חזרה ארצה.

  להמשך קריאה
 • המחיר כולל:

  טיסה סדירה לרומא וחזרה, כולל טיסת המשך לפוליה, מיסי נמל ובטחון. 6 לילות בבתי מלון 4**** על בסיס ארוחת בוקר Buffet. 6 ארוחות ערב. אוטובוס תיירים ממוזג ונוח, צמוד למסלול הטיול. מדריך מצוות סולו איטליה - המומחים לארץ המגף. כניסות וביקורים כמתואר בתוכנית. סיורים מודרכים, במאטרה, לצ'ה, גרוטה די קסטלנה. תשר לנותני שרותים בחו"ל (למעט דמי סבלות בבתי המלון). מערכת שמע (אוזניות) לכל נוסע.

  להמשך קריאה
 • המחיר אינו כולל:

  התייקרויות דלק לאחר תאריך 01.02.14. כל הוצאה נוספת שאינה כלולה תחת הסעיף "המחיר כולל".

  להמשך קריאה
 • כללי:

  תוספת לאדם בחדר בודד: 299 יורו. הנחת שלישי בחדר: 50 יורו. על בסיס חצי פנסיון.

  להמשך קריאה
 • תאריכי יציאה נוספים יפורסמו בהמשך.

  להמשך קריאה
 • SLI

  להמשך קריאה
-->