טיולים מאורגנים

חפש טיול מאורגן

חפש

סיציליה אי השמש - 7 ימים טיול מאורגן בסיציליה

הדפס מסלול הזמן טיול
 • יום 1 - תל אביב - קטניה - סיראקוזה

  נצא בטיסת בוקר לקטניה. עם הגעתנו נצא דרומה אל סיראקוזה, עירו של ארכימדס, ונסייר בעיר. נתחיל את סיורנו בפארק הארכיאולוגי המרתק הכולל אמפיתאטרון רומי, תיאטרון יווני. מכאן נמשיך לחצי האי אורטיג'ה ונסייר בסמטאות העיר המרשימה. נצפה במעיין ארטוזה ונבקר (אם יתאפשר) בבית מלאכה מקומי בו משמרים את מסורת הייצור של נייר פפירוס. נמשיך לביקור (אם יתאפשר) למקווה המקומי, עדות לקהילה היהודית שחיה בעבר בעיר. בתום הסיור ניסע אל מלוננו באזור קטניה לארוחת ערב ולינה.

  להמשך קריאה
 • יום 2 - הר הגעש אטנה - טאורמינה

  נתחיל את היום בהעפלה אל הר הגעש אטנה. האוטובוסים ייקחו אותנו עד לגובה של 1,990 מ' ומכאן נמשיך את הטיפוס ברכבל שייקח אותנו עד לגובה 2,500 מ' (אם תנאי מזג האוויר ומצב ההר יאפשרו). בעזרת ג'יפים וברגל נגיע אל לוע ההר הקרוב ביותר. נלמד על פעילותו של ההר, ההתפרצויות וההתפוצצויות שהיו בו לאחרונה ונקווה לראות לועות מעשנים. נרד מההר וניסע לטאורמינה העשירה והנוצצת. נסייר בעיירה המקסימה, בתיאטרון היווני המרשים ממנו נשקף נוף הר אטנה וסמטאות הציוריות. בתום הסיור נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

  להמשך קריאה
 • יום 3 - האיים הליפאריים - הר הגעש סטרומבולי

  הבוקר ניסע צפונה, אל עיר הנמל מילאצו וממנה נשוט אל האיים הליפאריים. עם הגעתנו לאי הציורי ליפארי נצא לסיור באי ונהנה גם מזמן חופשי שייאפשר לנו לתור את האי היפה והמיוחד. בצהריים נשוט אל האיים האאוליים, קבוצת איים נוספת האזור (בהתאם למזג האוויר). את הביקור כאן נתחיל באי הקטן פנראה אשר אליו מגיעים בימי הקיץ הרבה מעשירי איטליה. מכאן נמשיך לאי סטרמבולי הידוע ונצא לסיור באי בעזרת קרוניות חשמליות. נשוטט בין הסמטאות של האי ונצפה בבית הקיץ של דולצ'ה וגבאנה. נמתין כדי לחזות בהתפרצות געשית חיה של הר הגעש הפעיל בסטרומבולי היורה אל השמיים לבה אדומה בוהקת ונחזור לליפארי ולאחר שנתארגן במלוננו נצא לארוחת ערב מאוחרת באחת ממסעדות העיר.

  להמשך קריאה
 • יום 4 - ליפארי - צ'אפלו - פלרמו

  נתחיל את יומנו בטיול פאנורמי באוטובוס סביב האי הליפארי ולאחר הסיור נצא בשיט למילאצו. כאן נעלה על כביש החוף ונצא בדרכנו מערבה. בדרך נעצור לסיור בעיירת הקיט צ'אפלו ונצפה בכנסייה הנורמנית המרשימה השולטת על העיר. נמשיך לפלרמו, בירת סיציליה ובדרך נעלה לתצפית מהר פלגרינו וכאן נשמע את סיפורה של פטרונית העיר פלרמו - סנטה רוזליה. נגיע למלוננו בפלרמו לארוחת ערב ולינה.

  להמשך קריאה
 • יום 5 - פלרמו - מונדלו - מונראלה

  את היום נקדיש לסיור בפלרמו, בירתה של סיציליה, ובסביבותיה. נתחיל את סיורנו בארמון הנורמנים, נמשיך אל כיכר 4 הזוויות, הדואומו של העיר ונבקר בקברי הקפוצ'ינים, אחד האתרים המקאברים והמוזרים ביותר בסיציליה. נמשיך לביקור במונדלו, עיירת הדייגים בה נוכל לראות את מסעדת הבוסים הידועה וליהנות ממאכלי הים והדגים הטובים של המקום. אחר הצהרים נצא מפלרמו לביקור בעיירה מונראלה, בה נמצאת כנסייה הנחשבת לאחת היפות באיטליה כולה. נראה גם את אחת מיצירות האמנות המדהימות ביותר בסיציליה, פסיפס המתאר את סיפורי התנ"ך לצד תאור חייו של ישו. בתום הסיור נחזור למלוננו. בערב נצא למופע פולקלור סיציליאני טיפוסי ואחריו נאכל ארוחת ערב.

  להמשך קריאה
 • יום 6 - אריצ'ה - אגריג'נטו

  הבוקר נצא לאריצ'ה, עיירת המרציפן הסיציליאנית הנמצאת על צוק מרשים בחלקו המערבי של האי הצופה על כל האזור. נבקר בקונדיטוריה צבעונית בה נוכל לצפות באמן המרציפן בעבודתו. נמשיך לכיוון דרום אל העיירה אגריג'נטו ונסייר בעמק המקדשים המפורסם בו נמצאו שרידים של תשעה מקדשים. נסייר במקדש יונו, במקדש הקונקורד שהוא המקדש השלם ביותר בעולם, ובמקדש זאוס. בתום הסיור ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה.

  להמשך קריאה
 • יום 7 - אנה - פיאצה ארמרינה - תל אביב

  נתחיל את היום בנסיעה אל ליבה של סיציליה, לעבר העיירה אנה. בעיירה נעלה לתצפית מרהיבה על האזור כולו ונתוודע לסיפור המיתולוגיה על התהוות עונות השנה ולתחרויות מרוץ פורמולה1 הנערכות בסמוך לעיר. מכאן נמשיך אל אחת מפנינות האי - הפסיפסים המרהיבים של וילה רומנה קסלה, הנמצאים בכניסה לעיירה פיאצה ארמרינה ונסייר בין מאות מטרים רבועים של פסיפסים עוצרי נשימה המתארים את חיי הרומאים במאה ה-2 לספירה. נסיים את היום עייפים, אך מרוצים בנסיעה אל שדה התעופה של קטניה וטיסה חזרה ארצה.

  להמשך קריאה
 • המחיר כולל:

  טיסת שכר לסיציליה וחזרה מסי נמל וביטחון 6 לילות במלונות בדרגת 4 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר בופה, 6 ארוחות ערב אוטובוס תיירים ממוזג ונוח, צמוד למסלול הטיול מדריך/כה ישראלי/ת לכל ימי הטיול כניסות לאתרים כמתואר במסלול (כולל עלייה להר הגעש אטנה) סיורים מודרכים בפיאצה ארמרינה, סירקוזה, טאורמינה, פלרמו, מונראלה, אגריג'נטו סיורי היכרות באנה, קטניה, האיים הליפאריים, סנטו סטפנו די קמסטרה, צ'פאלו, אריצ'ה תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט שירותי סבלות) מערכות שמע (אוזניות) לכל נוסע.

  להמשך קריאה
 • המחיר אינו כולל:

  התייקרויות דלק לאחר תאריך 1/12/09, דברים נוספים מעבר למופיע בסעיף "המחיר כולל". המסלול יכול להשתנות מעט עקב אילוצי מזג אוויר ובהתאם לשעות הטיסה. ט.ל.ח

  להמשך קריאה
 • SLI

  להמשך קריאה
-->