טיולים מאורגנים

חפש טיול מאורגן

חפש

טיול מאורגן גאורגיה לעומק - תאריכים ומחירים יפורסמו בקרוב.

הדפס מסלול הזמן טיול
 • יום 1 - תל אביב - טביליסי

  נצא בטיסה לטביליסי, בירת גאורגיה. לאחת הנחיתה, העברה למלון.

  להמשך קריאה
 • יום 2 - מצחטה - בורג'ומי - בקוריאני

  היום נצא בנסיעה צפונה אל מצחטה, בירתה העתיקה של גאורגיה, הממוקמת ליד מפגש הנהרות מטקוורי וארגווי. נעפיל לכנסיית ג'וואי ונשקיף ממנה על העיר. נמשיך לביקור בכנסיית סווטיצחובלי ("העמוד החי"), אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ושם נדמע את סיפור הנצרות הגיאורגית הקדומה, הקשורה לקהילה היהודית העתיקה, שחיתה במקום. משם נמשיך לבורגו'מי, עיר מרחצאות ומרפא קדומה, השוכנת בלב קניון יפייפה. נמשיך לביקור בפארק העירוני בו נוכל לטעום ממי בורג'ומי המפורסמים. נצא לטיול רגלי בפארק הלאומי בורג'ומי-חארגאולי, הפארק הגדול ביותר בגאורגיה. נסיים את היום בנסיעה אל תוך הנוף האלפיני והיערות המחטניים של רכס הקווקז הקטן ונגיע אל עיירת הנופש והסקי בקוריאני, הממוקמת בלב הקווקז הנמוך, בגובה של כ- 1,700 מ'. כאן נלון.

  להמשך קריאה
 • יום 3 - אחלציחה - וארדזיה

  היום נצא בדרכנו לכיוון וארדזיה. בדרך נעצור בעיירה אחלציחה, שהיתה מרכז יהודי ובית הכנסת שבה נשתמר עד היום. משם נמשיך בנסיעה בנופי ספר מדבר אל וארדזיה, הנמצאת בשכנות לגבול התורכי, עיר מערות שנחצבה בצלע ההר ויועדה במקור לשימוש צבאי. בתקופתה של המלכה תמרה שינה האתר את ייעודו והפך למרכז דתי בו מנזרים וכנסיות שקירותיהם עטורי ציורי פרסקו.

  להמשך קריאה
 • יום 4 - גורי - אופליסציחה - גודאורי

  הבוקר נבקר בבית העלמין היהודי העתיק של סוראמי. משם נמשיך אל העיר גורי, עיר הולדתו של סטאלין, בה נראה את פסלו אדיר המימדים הניצב בכיכר העיר. נבקר במוזיאון שנבנה לכבודו ונבין את פירוש המושג פולחן אישיות. משן נמשיך אל אופליסציחה, עיר מערות שזכתה לפריחה כלכלית בימי הזוהר של דרך המשי. נמשיך בנסיעה לא ארוכה אל תחילתה של הדרך הצבאית. לאחר מכן נמשיך לעיירת הסקי גודאורי, השוכנת בהרי הקווקז. נסיים את היום ונאכל ארוחת ערב.

  להמשך קריאה
 • יום 5 - גודאורי - קאזבגי

  היום נגיע ל"מעבר הצלב", שם נוכל לצפות על אנדרטת האחווה הרוסית-גאורגית המתפוררת. משם ניסע צפונה אל העיירה קאזבגי. לאחר מכן נעלה וניסע על ג'יפים 4X4. נבקר בכנסיית צמינדה סאמבה - "השילוש הקדוש", השוכנת מתחת להר קאזבג המרהיב. בהמשך נגיע לקניון דאריאלי, שם נערוך תצפית מקסימה. נחזור למלון ללינה ולארוחת ערב.

  להמשך קריאה
 • יום 6 - מצודת אנאורי - טביליסי

  היום נתחיל את דרכנו חזרה מזרחה. ניסע על הדרך הצבאית עד למצודת אנאורי מהמאה ה-17, המשקיפה על אגם ז'ינוואלי היפה ומוקפת יערות. משם נמשיך לטביליסי. כשנגיע לטביליסי, נבקר במוזיאון הלאומי ולאחר מכן נצא לסיור מהנה של פסטיבל טעימות צבעוני וחגיגי. נבקר בשוק האוכל המרכזי ובשוק הפשפשים הצבעוני. נסיים את היום בארוחת ערב במסעדה מקומית.

  להמשך קריאה
 • יום 7 - טביליסי

  נקדיש את היום לסיור בעיר הבירה המיוחדת. נתחיל בעלייה לנקודת תצפית על העיר ועל נהר מטקוורי החוצה אותה. נמשיך לרובע העתיק ונטייל בין סמטאותיו הציוריות, נראה את מחצאות הגופרית ההיסטוריות, את בית הכנסת ואת קתדרלת סיוני מהמאה ה-7, שנבנתה כהעתק לכנסיית ציון בירושלים. נמשיך בסיורנו ונטייל בשדרת רוסתווילי ונראה את הבניינים המפוארים שלאורכה, ביניהם בית הפרלמנט, התיאטרון הלאומי ובית האופרה. בתום הסיור נשוב למלוננו. נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ואחריה נצא לסיור לילי קצר בעיר המוארת.

  להמשך קריאה
 • יום 8 - טביליסי - קאחטי - תל אביב

  היום נטייל בחבל קאחטי, אזור המתאפיין בגידולי גפנים וייקבים לייצור יין. דרכינו חולפת בין נהרות, כפרים, יערות ונופים עוצרי נשימה. ניסע אל מנזר אלאוורדי בו יש מרחצאות וייקב. משם נמשיך אל טאלבי, בירת החבל, השוכנת גבוה מעל נהר אלזאני. נראה את חומות המצודה המלכותית מהמאה ה-18 באטוניסציחה, נראה את פסלו של הרקלה ה-2 ונבקר את עץ הדולב העתיק ב- 900 השנים. נמשיך בנסיעה ונגיע להתארח בביתה של משפחה מקומית אצלם נלמד על תהליך רקיחת הצ'ורצ'חלה, ממתק גרוזיני עממי. נאכל ארוחת צהריים טיפוסית שתלווה בהופעת ריקוד ושירה מסורתיים. משם נמשיך לעיר סרני מהמאה ה-18 ששוחזרה לאחרונה. בסופו של יום גדוש ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה חזרה לארץ.

  להמשך קריאה
 • המחיר כולל:

  סיורים מודרכים: טביליסי, מצחטה, גורי, וארדזיה ביקורים ואירועים מיוחדים טביליסי: הרובע העתיק, כנסיית מטאקי, מרחצאות סולפור, מבצר נארקילה, בית הכנסת, המוזיאון הלאומי, קתדרלת סיאוני. חבל קחאטי. מצחטה: כנסיית חוורי, קתדרלת סווטיטשקובלי. אחלציחה: בית הכנסת. נסיעה לאורך הדרך הצבאית. המכלול הדתי של אנאנורי. קאזבגי - כנסיית השילוש הקדוש. מצודת אנאנורי גורי - פסל סטאלין עיר הסקי בקוריאני וארדזיה - עיר המערות טיסות בינלאומיות ישירות לינה: בבתי מלון מדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים בטביליסי. מחוץ לטביליסי בתי מלון מדרגת תיירות/בתי הארחה (רמת המלונות במדינה זו נמוכה מהמקובל במערב). דמי כניסה וסיורים כמפורט במסלול כלכלה: ארוחת בוקר ועוד 6 ארוחות נוספות שישולבו במהלך הימים. תחבורה: אוטובוס תיירים נוח לביצוע תוכנית הטיול. תשר: לנותני השירותים בחו"ל. הדרכה: מדריך ישראלי מנוסה ומקצועי.

  להמשך קריאה
 • המחיר אינו כולל:

  הוצאות בעלות אופי אישי ביטוח נוסעים ט.ל.ח

  להמשך קריאה
 • תאריכי יציאה נוספים יפורסמו בהמשך.

  להמשך קריאה
 • OFK

  להמשך קריאה

אנו מחפשים עבורך את התוצאה הטובה ביותר

-->