טיולים מאורגנים

חפש טיול מאורגן

חפש

טיול מאורגן ליוון - 8 ימים - תאריכים ומחירים יפורסמו בהמשך.

הדפס מסלול הזמן טיול
 • יום 1 - תל אביב - אתונה - נפפליו

  ניפגש בנתב"ג ונמריא לאתונה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר. נעלה אל האקרופוליס, העיר העליונה ממנה שלטו שלטי היוון העתיקה על המדינה. נבקר בשרידי הפרתנון, מקדשה של האלה אתנה, נצפה את תיאטרון דיוניסוס, ערש לידתו של התיאטרון המודרני. לאחר הסיור באקרופוליס נצא בנסיעה אל חבל ארגוליס הנמצא החצי האי פלופונס. בדרכנו נחצה את תעלת קורינטוס ההיסטורית ונעצור לתצפית על התעלה. משם כבר לא רחוקה הדרך ליעדנו הסופי של היום - נפפליו. לינה באזור.

  להמשך קריאה
 • יום 2 - נפפליו - חבל ארגוליס - נפפליו

  הבוקר נצא בנסיעה אל עבר מיקנה ונכנס לביקור בעיר דרך שער הבנוי מאבנים קיקלופיות. משם נמשיך את סיורנו בפלופונס ונסע אל האמפיתיאטרון הענק שבאפידאורוס שהתפרסם בזכות האקוסטיקה הטבעית שבו. נמשיך לביקור בנפפליו, עיר הבירה הראשונה של יוון. נשוטט מעט בסמטאותיה הציוריות ונערוך סיור בפלאטיה של העיר. משם נמשיך לטיילת של נפפליו ונשקיף אל עבר האי הציורי בורצ'י. לינה באזור נפפליו.

  להמשך קריאה
 • יום 3 - נפפליו - מונומווסיה - נפפליו

  הבוקר נצא בנסיעה אל עבר ספרטה, בדרך הררית יפה ומתפתלת הצופה אל מפרץ ארגוליס. נעצור לביקור בספרטה ונמשיך אל מונומווסיה המכונה "הגיברלטר של יוון". זהו צוק סלע חשוף הנראה נטוש המופרד מהיבשת על ידי מיצר מים והוא טומן בחובו עיר היסטורית הממוקמת על מורדותיו המוסתרים של הצוק הפונים אל הים. נבקר בעיר המבצר האותנטית הנמצאת מחוץ למפת התיירות ולאחר מכן נחזור אל חבל ארגוליס. לינה באזור נפפליו.

  להמשך קריאה
 • יום 4 - נפפליו - דלפי - קאמנה וורלא

  הבוקר ניפרד מהפלופונס ונצא בנסיעה אל צפון יוון. התחנה הראשונה שלנו היא בדלפי, השוכנת למרגלות הר פרנסוס, מקום משכנן של המוזות. דלפי ומקדש אפולו שבה שימשו כמוקד עלייה לרגל ומרכז רוחני של שליטי יוון שהגיעו לכאן כדי לשאול בעצת האורקל. נוכל להתרשם מהאתר ונבקר בשרידיו המרשימים של מקדש אפולו. נמשיך לביקור במוזיאון בו נוכל ללמוד עוד על האתר. לאחר הביקור בדלפי נמשיך בנסיעה צפונה לכיוון החוף המערבי אל עיירת הנופש קאמנה וורלא ובה נלון.

  להמשך קריאה
 • יום 5 - קאמנה וורלא - מטאורה - קאמנה וורלא

  נצא בנסיעה אל העיירה קלמבקה הממקומת לרגלי צוקי מטאורה. את היום נקדיש לביוק בצוקים המרשימים הניצבים כזקיף על משמרתו בפתחו של עמק פניוס. נבקר באחד המנזרים התלויים של מטאורה. לאחר הביקור נחזור לקאמנה וורלא. לינה בקאמנה וורלא.

  להמשך קריאה
 • יום 6 - קאמנה וורלא - סלוניקי

  הבוקר נעזוב את קאמנה וורלא ונצא בנסיעה דרך קהיון טמבי אל מחוז מקדוניה לכיוון סלוניקי. סלוניקי היא בירתה של מחוז מקדוניה והעיר השנייה בגודלה ביוון. היא משלבת מראה מערב אירופאי ואווירה יוונית ויש בה חיי לילה תוססים. כל אלו הופכים את סלוניקי למוקד לטיולים ובילויים. העיר גם משלבת מבנים מכל תקופותיה לצד מבנים מודרניים, מתקופת מלכי מקדוניה ועד לתקופת התורכים. נצא לסיור מודרך בין אתריה החשובים של סלוניקי. נראה את המגדל הלבן, שער גלריוס, רוטונדה. יהיה לנו גם זמן חופשי לטיול ברחובות העיר וכיכרותיה. בערב נצא לטייל בטיילת המפורסמת של העיר. בעונת התיירות מציעים בעלי הספינות שייט במפרץ טרמייקוס תמורת קניית משקה קל על הספינה. לינה בסלוניקי.

  להמשך קריאה
 • יום 7 - סלוניקי - מקריניצה - אתונה

  לאחר הסיור בסלוניקי נצא בנסיעה לכיוון וולוס ומשם אל פורטריה הנמצאת בהר פיליו. הר פיליו שופע צמחייה ובוסתנים נשלח כלשון יבשה ירוקב משובצת כפרים שלווים החובקת את מפרץ וולוס. נבקר במקריניצה, כבר שליו החולש על מפרץ וולוס ונצפה אל המפרץ מהפלטיה של הכפר שעץ דולב ענק מסוכך עליה. נמשיך בנסיעה לכיוון אתונה ולאחר ההגעה ניסע למלון שלנו. בערב נתארח בטברנה מקומית המציעה הופעת פולקלור וארוחת מזטים יוונית.

  להמשך קריאה
 • יום 8 - אתונה - תל אביב

  את הבוקר נקדיש לסיור רגלי במרכז העיר. נלך בין כיכרות סינדגמה, מונהסטירקי ונראה את המבנים הראשונים של אתונה המודרנית מימיו של אוטו לבית הבסבורג. נראה את טקס החלפת המשמרות גרמני עתיק ובתלבושות אלבאניות. נמשיך ונסייר בפלאקה וככל שיותיר הזמן נוכל לסייר בשווקי האוכל התוססים והצבעוניים של אתונה. בתום הסיורים ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה חזרה ארצה.

  להמשך קריאה
 • המחיר כולל:

  סיורים מודרכים: דלפי, מטאורה, סלוניקי, אתונה. ביקורים מיוחדים: דלפי: מקדש אפולו, התיאטרון והמוזיאון. חבל פליון: וולוס, מקריניצה. צוקי מטאורה: ביקור באחד מהמנזרים התלויים. סלוניקי: סיור מקיף. תעלת קורינטוס. מיקנה: הארמון, שער האריות, קבר המלכה. נפפליו: סמטאות העיר החדשה. בילוי ערב בטברנה, מוזיקה ומזטים. טיסות במסלול ת"א - אתונה - ת"א בתי מלון: לינה בחדרים זוגיים בבתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה. דמי כניסה כמפורט במסלול כלכלה: ארוחת בוקר בסגנון מזנון חופשי מדי יום. אוטובוס תיירים: ממוזג בהתאם לתוכנית בטיול. מלווה ישראלי: מנוסה ומקצועי מצוות אופקים. טיפים לנותני השירותים בח"ול.

  להמשך קריאה
 • המחיר אינו כולל:

  סיורי/בילויי בחירה, הוצאות אישיות, ביטוח נוסעים. ט.ל.ח

  להמשך קריאה
 • OFK

  להמשך קריאה
-->