טיולים מאורגנים

חפש טיול מאורגן

חפש

תופרים לך את הטיול המושלם


7 ימים ברצלונה וקוסטה ברווה

26.5-1.6.2016

 
11 ימים מרוקו הקסומה

22.5-1.6.2016

 
15 ימים כולל פאטייה ופוקט

7-20.6.2016

 

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

אנו מזמינים אתכם לצאת איתנו, המומחים למזרח הרחוק, לטיולים בתאילנד, סין, וייטנאם, קמבודיה ויפן. בואו להתרשם מתרבויות ודתות עתיקות, לחוות טקסים מעניינים, אמנויות ייחודיות וטעמים עשירים. יש לנו ניסיון של עשרות שנים בהדרכה ובביצוע טיולים למזרח הרחוק. בחרו את הטיול המועדף עליכם, סעו ותיהנו!

למבחר טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

טיולים לשומרי מסורת למגוון יעדים מרתקים בכל רחבי העולם. הטיולים שלנו משלבים ביקור באתרי התיירות הרגילים לצד ביקורים באתרים יהודיים. בתי המלון ממוקמים בדרך כלל בקרבה לקהילות היהודיות המקומיות ובתי הכנסת. האוכל בטיולים כשר ויש בהם הווי דתי לכל אורך הטיול. הירשמו עכשיו לאחת מטיולי שומרי המסורת שלנו ותיהנו מחוויה מיוחדת שלא תישכח לעולם!

למבחר טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

טיולים מאורגנים לאירופה

אנחנו אוהבים לטייל. אנחנו רוצים לבלות הכי טוב שאפשר, לראות כמה שיותר, להכיר את המקומות שנוסעים אליהם. הכי אנחנו אוהבים להישען לאחור בשלווה ולתת למישהו אחר לעשות את העבודה הקשה. רק כך זאת חופשה אמתית. רק כך אפשר ליהנות מן הטיול. טיול מאורגן לאירופה מאפשר לנו ליהנות מכל העולמות. מסיעים אותנו, מדריכים אותנו, מביאים אותנו בדיוק למקומות הכי מרתקים ולא דורשים מאיתנו להתאמץ יותר מדי. המקצוענים של אופקים עושים את העבודה, מארגנים את הטיול ואנחנו שם כדי ליהנות מכל רגע, לאכול, לשתות, לבלות, לקנות ולהחכים.

למבחר טיולים מאורגנים לאירופה

טיולים מאורגנים למשפחות

אנו מזמינים אתכם לבחור ממגוון היעדים לטיולי המשפחות שלנו. טיול מאורגן למשפחות מאפשר לכם ליהנות מהחופשה המשפחתית בלי הדאגות והלחץ של התכנון המסובך. וזה לא הכל, בטיול מאורגן למשפחות יש לילדים עם מי לשחק וההורים יוכלו ליהנות מדי פעם מערב שקט בחברה טובה. אז הצטרפו לאחד הטיולים שלנו אל היער השחור, לאיטליה, לאוסטריה, או לתאילנד ומי יודע? אולי תחזרו עם חברים חדשים!

למבחר טיולים מאורגנים למשפחות
-->