טיולים מיוחדים
טיול מאורגן לתאילנד
1999$
12 לילות, א. בוקר

 

טיול לרוסיה - 10 ימים בעקבות מורשת הצארים

הכיכר האדומה, מוסקבה

GEO

מסלול הטיול

יום 1 - תל אביב - מוסקבה
נצא בטיסת ערב למוסקבה, בירתה של רוסיה. אחרי הנחיתה ניסע למלון שלנו. לינה: מוסקבה.

יום 2 - מוסקבה
נקדיש את היום  לסיור באתריה של מוסקבה. נתחיל בביקור בגבעת הקרמלין, נמשיך לקתדרלה ולמוזיאון אוצרות הזהב של הצארים. נמשיך בטיול לאורך מדרחוב ארבט ונבקר בתחנות הרכבת התחתית של העיר שקושטו ועובו בפאר רב בימיו של סטאלין. משם ניסע לפארק הניצחון הממוקם על גבעת ההשתחוות, מתחם הכולל בית כנסת, מסגד וכנסייה וכן את מוזיאון המלחמה. נמשיך ונבקר בבית הקברות שבמתחם מנזר נובודביצ'י, בו קבורים אישים מפורסמים, ביניהם צ'כוב וסטניסלבסקי. לינה: מוסקבה..

יום 3 - מוסקבה - סוזדאל - "טבעת הזהב" 
הבוקר נצא לאזור הכפרי שמצפון למוסקבה ונוכל להציץ לחיי היום יום בכפר הרוסי. ניסע לצד יערות עבותים, עיירות וכפרים עתיקים. נעצור לביקור בכנסיות ומנזרים ציוריים ולבסוף נגיע לסוזדאל, אחת מעיירות "טבעת הזהב". עיירות אלה מקיפות את מוסקבה ונקראות טבעת הזהב בשל כיפות הזהב של כנסיותיהן. נטייל בין המנזרים והכנסיות של סוזדאל ונבקר במוזיאון האתנוגרפי הפתוח, בו נוכל ללמוד על החיים במקום. לינה: סוזדאל.

יום 4 - "טבעת הזהב" - סרגייב פוסאד - מוסקבה
הבוקר נצא לסייר בסרגייב פוסאד (זגורסק), המרכז הדתי החשוב ביותר ברוסיה, ומקום מושבו של ראש הכנסייה הפרבוסלבית ברוסיה. נבקר בכנסיות המעוטרות באיקונות. אחר הצהריים נשוב למוסקבה. אחרי ארוחת הערב נצא לסיור לילי במוסקבה שאתריה מוארים בצורה מיוחדת. לינה: מוסקבה.

יום 5 - מוסקבה
נתחיל את היום בביקור בתחנות הרכבת התחתית המאוד מפוארות בעיצוב והקישוט שלהן.משם נמשיל לשוק איזמאילוב ולמוזיאון טרטיאקוב המפורסם שבו אוסף גדול במיוחד של אמנות רוסית לדורותיה. את היום נסיים ביציאה למופע אנסמבל ווקלי. לינה במוסקבה

יום 6 - מוסקבה - סנט פטרבורג
הבוקר ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה לסנט פטרבורג, העיר השנייה בגודלה ברוסיה. סנט פטרסבורג שימשה כבירתה של רוסיה הצארית ונחשבת לאחת הערים היפות בעולם בשל המבנים המרהיבים שנותרו בה. לאחר ההגעה נצא לטיול בעיר. נבקר ב"סטרלקה", שהיתה מהרכז המסחרי של סנט פטרבורג, משם נמשיך לביקור במצודת פטר ופול. לינה: סנט פטרסבורג.

יום 7 - סנט פרטסבורג
היום נבקר במוזיאון ההרמיטאז', הממוקם בארמון החורף ובו נמצא אחד האוספים הגדולים בעולם של אמנות מכל התחומים: ציור, פיסול, ממצאים ארכיאולוגים ועוד. לאחר הביקור המוזיאון נצא לשייט על נהר נווה ובתעלותיו (תלוי במזג אוויר מתאים) ונקבל נקודת מבט נוספת על העיר היפייפיה. לינה בסנט פטרסבורג.

יום 8 - סנט פטרסבורג - פטרודבורץ (פטרהוף) - סנט פטרסבורג
הבוקר נצא ברחפת לפטרודבורץ שמחוץ לעיר. נבקר בגנים הנפלאים ובמזרקות. ונבקר גם בארמון הקיץ של פטר הגדול. בדרך חזרה לסנט פטרסבורג נעצור לראות את המשחתת "אורורה", שירתה את הירייה הראשונה במרד שסימן את התחלתה של המהפכה הרוסית. בערב נצא לטיול לילי בסנט פטרסבורג המוארת. נצפה בפתיחת הגשרים ונמשיך למופע  פולקלור בארמון ניקולייבסקי, המשמש כתיאטרון. לינה: סנט פטרסבורג. 

יום 9 - סנט פטרסבורג - פושקין - סנט פטרסבורג
היום ניסע לעיירה פושקין, הממוקמת במרחק של כ-30 ק"מ מסנט פטרסבורג. נסייר בארמון יקטרינה, הבנוי בסגנון הרוקוקו ושימש כארמון הקיץ של קיסרי רוסיה. נסייר בגני הארמון ואחר כך נשוב לעיר. נבקר בקתדרלת איזאק הקדוש ונוכל להבין את השינוי העמוק שחל במסורת הדתית הרוסית. לינה: סנט פטרסבורג.

יום 10 - סנט פטרבורג - תל אביב
בבוקר נצא לשדה התעופה של סנט פטרבורג לטיסה לתל אביב.

תאריך יציאה:יעודכן בהמשך
מחיר:  יעודכן בהמשך 


ליצירת קשר לחצו כאן »
המחיר כולל:

טיסות בינ"ל כמפורט בתכנית.
מסי נמל והיטלי ביטחון ודלק
לינה: בבתי מלון חמישה כוכבים, מדרגה ראשונה ומדרגת תיירות טובה.
כלכלה: ארוחות בוקר וערב לאורך כל הטיול.
דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה, שיט וטיסת פנים, כמפורט בתכנית.
מדריך מקומי דובר אנגלית: עפ"י הצורך.
מופעים:
הופעת פולקלור בארמון ניקולייבסקי בסנט פטרבורג.
אטרקציות מיוחדות: רחבת לפטרודבורץ.
מערכות שמע אלחוטיות.
מדריך מצוות החברה הגיאוגרפית.
תשר:
לנותני השירותים השונים בחו"ללפי התוכנית המפורטת.
פגישת הכנה בארץ.

המחיר אינו כולל
הוצעות בעלות אופי אישי.
ביטוח בריאות ומטען

ט.ל.ח

הדפסשלח לחבר
טיולים מאורגנים נוספים לרוסיה
טיול מאורגן לרוסיה - לילות לבנים: מוסקבה וסנט פטרסבורג - 9 ימים
i&m עיצוב אתרים
דרונט בניית אתרים
טיסות לאפריקה | טיסות לדרום אמריקה | טיסות לאוסטרליה | השכרת רכב בארץ | השכרת רכב בחו"ל