טיולים מיוחדים
טיול מאורגן לתאילנד
1999$
12 לילות, א. בוקר

 

טיולים מאורגנים לחו"ל

אתם מתלבטים האם לבחור בטיול מאורגן? איך כדאי לתכנן את החופשה או הטיול הקרובים שלכם? איך להפיק מהם את מקסימום ההנאה והעניין? איך ליהנות מכל רגע של ימי החופשה היקרים? הרשימה הזאת מסדרת לכם את הראש. אלה הסיבות מדוע כדאי לבחור דווקא בטיול מאורגן ומדוע דווקא בחברת אופקים.

1. תכנון המסלול: דרושים מומחים שמכירים את היעד היטב כדי לתכנן את המסלול המעניין והיעיל ביותר בטיול המאורגן. דרושים מומחים עם ניסיון עשיר ומערך רחב מספיק של מדריכים וסוכנים מקומיים שיודעים לאן כדאי ללכת ומתי. טיול מאורגן מאפשר לכם להכיר את היעד החדש בעזרת מומחים שכבר ביקרו בו. דרושה הנחיה כדי לעשות זאת בדרך הטובה ביותר ואנו מעניקים אותה.

2. רמת בתי המלון: גם הטיול היפה ביותר עלול להיהרס אם בסופו של יום מגיעים למלון שגורם לכם מפח נפש. טיול מאורגן שמופעל בידי חברה גדולה ומנוסה כ"אופקים" מתבסס על מערך קפדני של בחירת בתי מלון איכותיים, נקיים, נוחים ובעלי אופי מקומי. בבתי מלון אלה אפשר ליהנות ממירב הנוחות אבל עדיין לחוש את היעד בו אנו מבקרים.

3. איכות ההדרכה: איכותו של טיול מאורגן נקבעת במידה רבה על פי רמתו של המדריך. המדריכים המנוסים והאיכותיים ביותר בארץ פועלים במסגרת הטיולים המאורגנים של אופקים. אלה מדריכים שעברו הכשרה קפדנית, התנסו בטיולים רבים, מכירים היטב את היעד ומבינים את הסודות הקטנים שהופכים טיול מאורגן לחוויה מוצלחת ומהנה.

4. ניצול זמן נכון: כאן טמון אחד היתרונות הגדולים ביותר של טיול מאורגן, ובייחוד באופקים. הזמן של החופשה או הטיול שלכם בחו"ל מוגבל. בדרך כלל מדובר בכמה ימים, שבוע או שבועיים. רק לעיתים רחוקות אנו יכולים להרשות לעצמנו חופשה ארוכה יותר. וזה בדיוק העניין. אם יש לנו רק כמה ימים, הרי מוטב לצמצם את הטיפול בעניינים טכניים למינימום. מוטב שההסעה תאסוף אותנו מן המלון בבוקר ולא שנצטרך לתפוס מונית לתחנת הרכבת ומשם להיטלטל עם חפצינו. מוטב שנגיע למרפסת התצפית כאשר אין בה צפיפות גדולה מדי. מוטב שננצל את שעות הערב להיכרות נוספת עם היעד, במקום שנישאר בחדר המלון. כל אלה כלולים בהצעות הטיולים המאורגנים של אופקים.5. חברה: ניסיון העבר העשיר שלנו מוכיח שזה בדיוק אחד הגורמים שמרתיעים אנשים רבים מלהצטרף לטיול מאורגן. זה טבעי. לכל אחד מאיתנו יש חשש מסוים מפני בילוי זמן ממושך עם אנשים לא מוכרים. זה גם היתרון הגדול של הטיולים המאורגנים בחברת אופקים. במרוצת השנים רכשנו מוניטין של חברה מצוינת שמושכת קהל לקוחות איכותי, בעל ניסיון בטיולים קודמים ובעל רצון לבלות זמן מהנה ואיכותי ביחד עם הנוסעים האחרים. כמובן שקשה לדעת מראש עם מי בדיוק תסעו, אבל הדוגמאות הרבות שיש בידינו מעידות על נוסעים שלא הכירו בטרם הטיול והפכו במהלכו לחברים הטובים ביותר.

6. אמינות וניהול: הזמנת טיול מאורגן כרוכה בהשקעה כספית משמעותית ובנקודה זאת לא כדאי  לקחת סיכונים. כאשר אתם מצטרפים לטיול מאורגן באופקים אתם יכולים להיות שקטים לחלוטין. אין לכם שום ספק שהטיול ייצא לדרך במועדו, הבטחות שנתנו בטרם הטיול יקוימו במלואן והחברה שמפעילה את הטיול יציבה, מנוסה, ותיקה, בעלת מוניטין מצוין ויכולת טיפול ופתרון כל בעיה שעלולה להתעורר לפני הטיול או במהלכו.

7. מחיר: אנו משתדלים ומשקיעים מאמץ אדיר כדי לתמחר את הטיולים המאורגנים של אופקים בצורה ההוגנת והתחרותית ביותר. הרי ברור לנו היטב שיש לכם אפשרויות בחירה רבות ואנו רוצים שתבחרו בנו. ברור לנו גם שהמחיר מהווה תמיד חלק משמעותי מן הבחירה הזאת ולכן אנו משקיעים מאמץ קפדני ומדויק בהחלטה על המחיר הנכון עבור כל אחד מן הטיולים. יחד עם זאת, כבעלי ניסיון עשיר חשוב לנו מאוד להבהיר: לא תמיד כדאי להתפתות להצעת המחיר הזולה ביותר. כאשר תגלו ביפן, בברזיל, בלפלנד או בצרפת מדוע זכיתם להצעת מחיר כה זולה, כאשר תגלו חלילה שהמלון שנבחר עבור הקבוצה אינו מתאים, האוכל דל או המדריך לא מוצלח זה כבר יהיה מאוחר מדי. לפעמים מוטב להתבסס על המוניטין ועל התגובות של מטיילים קודמים כדי לעשות את הבחירה הנכונה. אנחנו יודעים בדיוק מהי.  


טיולים מאורגנים נוספים:

טיולים מאורגנים לצרפת
צרפת היא יעד התיירות מספר אחד בעולם. על פריז, עיר הבירה המופלאה שלה, אין טעם להוסיף מלים, אבל על חלקיה הפחות מוכרים של צרפת, כדאי להרחיב את הדיבור ולהעמיק את ההיכרות. כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר כדאי לנסוע לצרפת בטיול מאורגן. 


טיולים מאורגנים לאיטליה
איטליה היא אחד מיעדי התיירות המרתקים והאהובים בעולם. די אם נזכיר את הקולוסיאום ואת חוף אמאלפי, את תעלות ונציה ואת נפלאות האמנות של פירנצה. את אגם גארדה ואת האי קפרי. כדאי לצאת לאיטליה בטיול מאורגן ולהכיר אותה לעומק.


טיולים מאורגנים לאתיופיה
סיור ייחודי של 9 ימים באתיופיה לשומרי מסורת בהנחייתו של הרב מנחם ולדמן. אתיופיה היא מדינה מרתקת עם עבר עשיר ומעניין. הקהילה היהודית המרתקת, הנופים המרהיבים ותרבות עכשווית העשירה. בטיול יתקיים מפגש עם הקהילה היהודית בגונדר וקבלת שבת משותפת.


טיולים מאורגנים לאפריקה
אפריקה היא ערש האנושות ומתפארת עד היום בטבע בתולי, שפע של בעלי חיים ושלל תרבויות מיוחדות ומרתקות. אי אפשר שלא להתאהב באפריקה. כדי להבין את אפריקה לעומקה וליהנות מכל מה שיש לה להציע בלי דאגות, מומלץ מאוד לצאת לאפריקה בטיול מאורגן.

 


טיולים מאורגנים להודו
הניגודים של הודו צצים בכל פינה ומול כל עין מתעניינת. יש בה פסגות רוחניות לצד חופים מרהיבים, מקדשים מדהימים לצד ארמונות מהרג'ה יפים. הבעיה הגדולה של המבקר בהודו היא איך לעכל את המנות הגדושות האלה באופן הנכון. הפיתרון לכך הוא לנסוע להודו בטיול מאורגן.


טיולים מאורגנים למרוקו
מרוקו היא יעד אקזוטי ומרגש. יש בה שווקים ססגוניים עם ריחות תבלינים משכרים, כפרים קטנים שבתיהם עשויים טיט, אתרי טבע מרשימים כמו מדבר סהרה וערים כמו קזבלנקה ופס, ששמותיהן מציתים את הדמיון. כדי ליהנות מכל אלה מבלי לפספס דבר כדאי לנסוע למרוקו בטיול מאורגן.


טיולים מאורגנים לסין
יותר ממיליארד ורבע בני אדם חיים כיום בסין. יש בה את הפיתוח והצמיחה המהירים בעולם לצד תרבות עתיקה בת אלפי שנים ומסורת תרבותית מפוארת. טיול מאורגן בסין מאפשר הנאה ללא דאגות ממסע אל עולם שונה ומדהים.


טיולים מאורגנים לתאילנד
תאילנד היא מממלכה מרתקת ואחד מיעדי התיירות הכי מושכים במזרח אסיה, אולי בעולם כולו. אפשר להכביר על תאילנד המון מחמאות אבל חשוב לזכור גם עובדה אחת – הטיול בתאילנד מורכב, לעיתים מבלבל וקשה. היתרונות של טיול מאורגן ביעד זה רבים ובולטים.


טיולים מאורגנים לארגנטינה, צ'ילה וברזיל
ברזיל, צ'ילה וארגנטינה הן מדינות שנדמה כאילו נוצרו בשביל המטיילים. חופים נפלאים, ערים מרתקות, מפלי איגואסו, יערות גשם באזור האגמים, קרחונים מופלאים ופסגות באזור פטגוניה. כדי ליהנות מכל אלה בראש שקט כדאי לנסוע בטיול מאורגן.

 


טיולים מאורגנים לפרו ואקוודור
פרו ואקוודור מציעות למבקרים בהן מגוון עצום של אתרי נוף, פסגות הרי האנדים, ג'ונגלים באגן האמזונס, הרי געש, חופים וכמובן המאצ'ו פיצ'ו – מקדש האינקה המדהים בלב ההרים. כדי ליהנות מכל השפע הזה בצורה הטובה והמענגת ביותר כדאי לנסוע לפרו ואקוודור בטיול מאורגן.


ליצירת קשר לחצו כאן »

טיולים מאורגנים

רוצים לצאת לטיול מאורגן אך לא יודעים איך ועם מי הכי כדאי לנסוע? הנה שבעה סודות שמבהירים היטב את היתרונות של טיולים מאורגנים לחו"ל עם "אופקים".
 
i&m עיצוב אתרים
דרונט בניית אתרים
טיסות לאפריקה | טיסות לדרום אמריקה | טיסות לאוסטרליה | השכרת רכב בארץ | השכרת רכב בחו"ל