טיולים מיוחדים
טיול מאורגן לתאילנד
1999$
12 לילות, א. בוקר

 

טיולי משפחות לחו"ל

טיול משפחות הוא אירוע גדול. מתכוננים אליו זמן רב, מתרגשים, מתכננים, בוחרים מסלולים, קבוצה, חוסכים כסף ובעיקר מקווים שהחוויה המשותפת הזאת תעזור לגיבוש המשפחתי. אם אתם עדיין מתלבטים – הרשימה הזאת תעזור לכם לבחור את טיול המשפחות המתאים לכם ביותר. זאת הדרך לעשות את זה נכון.  

 

1. לבד או בקבוצה? התשובה לשאלה זאת כרוכה למעשה בעיקר בתשובה לשאלת היעד שבחרתם. הכלל פשוט – ככל שהיעד מאתגר, אקזוטי או מורכב יותר – מוטב לפנות לטיול במסגרת קבוצתית. יש יעדים "קלים" יחסית, שבהם תוכלו לטייל בקלות במסגרת משפחתית – במכונית שכורה, ולהיעזר בנו, המומחים של אופקים, כדי להבטיח שאת שלמות החוויה. נשמח לעזור לכם לבחור את בתי המלון הכי מתאימים, את מסלול הנסיעה הכי מעניין ואת היעדים שכדאי לעצור ולהתבונן בהם ביתר פירוט. יש יעדים, לעומת זאת, שמוטב להגיע אליהם במסגרת טיול מאורגן ולשלב בין הטיול המשפחתי לטיול עם קבוצה. יש לאופקים קבוצות מיוחדות שמיועדות למשפחות בדיוק כמוכם. במסגרת טיולים אלה תוכלו למצוא חברה מתאימה לעצמכם ולילדים אבל העיקר – תוכלו להגיע בקלות ובנוחות המירבית ליעדים המרתקים ביותר, לעתים המאתגרים ביותר ולהפיק מהם את המקסימום.

 

2. בחירת היעד: טיול משפחתי הוא תמיד הגשמה של חלום. בין אם זה טיול בר מצווה, או טיול שההורים חלמו תמיד לנסוע אליו עם הילדים. כך כדאי גם לגשת לפתרון שאלת היעד – איזה חלום אתם מגשימים בטיול הזה? אם זה חלומו של אחד הילדים כדאי מאוד להתייעץ איתו לגבי בחירת המסלול. אם זה טיול שמתכונן בידי ההורים – מוטב להשאיר בידיהם גם את בחירת המסלול והיעדים כדי שלא יחושו בסופו של דבר תסכול או ויתור.


3. איך מבטיחים שכולם ייהנו? גם לאחר שנבחר המסלול ונבחרו הדגשים – יש עוד הרבה עבודת תכנון. טיול משפחתי משלב תמיד בני גילים שונים. כדאי בכל שלב לבחון את התוכנית ולראות אם יש בה איזונים מתאימים – כלומר האם התחשבתם במהלך הבחירה בכל בני המשפחה. האם יש הפתעות, פינוקים, ובילויים מעניינים לבני כל הגילים? יש פעילויות משותפות, שבדרך כלל כולם מאושרים מהן, למשל טיול רכיבה על אופניים. אבל יש פעילויות כמו מוזיאון, תערוכה או אפילו קניות שלא גורמות את אותה מידת אושר לכולם – חשוב לאזן.

 
4. למה חשוב להעזר במדריך? בטיול משפחות בחו"ל אתם הרי רוצים לבלות עם הילדים. המטרה של טיול כזה היא תמיד בילוי וגיבוש משפחתי. דוקא בגלל זה כדאי מאוד להיעזר במדריך. יש הרי גבול למספר התפקידים שאתם יכולים למלא במהלך הטיול. אם תרצו גם להדריך את המשפחה, זה עלול להסתיים באי נעימות ובעיקר בהירארכיה שעלולה לפגוע בטיול. אתם הרי לא רוצים ליצור מצב שבו יש במסגרת המשפחה מדריך וחניכים. אתם מעדיפים ליצור מצב בו כל בני המשפחה זוכים להדרכה מקצועית, מתאימה שאינה מעוררת כלפיכם תלונות אלא מאפשרת לכם לבלות טוב יותר עם הילדים. טיול משפחות מאורגן של אופקים מתכונן בדיוק כך.


5. איך לבחור מקום לינה? כאשר אתם נוסעים לבד הכל הרבה יותר פשוט. אבל במסגרת משפחתית חשוב לתכנן היטב את הלינה. אין הרי טעם לטלטל את הילדים לבתי מלון שאינם מתאימים לגילם. אין הרי טעם למצוא להם חדר בקומה שישית כאשר ההורים ישנים בקומה שלישית. אין גם טעם לתכנן טיול משפחתי בו נודדים בכל יום למקום לינה חדש. בדיוק לשם כך יש צורך בתכנון מקצועי, בעל ניסיון, במסגרתו יודעים המארגנים שלנו לבחור עבורכם את מקומות הלינה המתאימים ביותר לגיל הילדים ולמסגרת הטיול. כך נהפכת הלינה לחוויה מרגשת ולא לסיוט מתמשך.


6. מי החברים שלכם? טיול משפחתי הוא מסגרת שעלולה להלחיץ. הילדים נותקו מחוג החברים שלהם. במשך שבוע או יותר הם מבלים בעיקר עם מבוגרים וכולם עלולים קצת להשתגע מהמערכת הזאת. טיול משפחתי מאורגן מאפשר לכם לנסוע עם  משפחות נוספות שלהם יש ילדים בני אותו גיל. לאחר היכרות קצרה הם ימצאו בקבוצה את הילדים עמם יוכלו ליצור קשר טוב וגם המבוגרים יוכלו אז להתרווח ולהכיר ידידים חדשים. 

 

7. כמה זה עולה לנו? טיול משפחתי עלול להתגלות כחוויה יקרה מאוד. בעזרת המומחים של אופקים אתם יכולים לטפל בבעיית התקציב בדרך הטובה והבטוחה ביותר – רק כך תדעו כמה באמת הטיול יעלה לכם בסופו של דבר, בלי "עיזים" או "שטחים מתים". ידיעת העלות המדויקת מראש ותכנון התקציב הם חלק חשוב מן השקט הנפשי שחופשה משפחתי מאפשרת.  


לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים »

>

טיולי משפחות

טיולי משפחות עשויים להניב רגעים נפלאים שזוכרים במשך כל החיים. טיולים כאלה מולידים את החוויות המשפחתיות המגבשות ביותר, החוויות שמוציאות אותנו מן השגרה לבילוי משותף, לזמן איכות ממושך בו כל המשפחה עושה משהו ביחד. דווקא בגלל רף הציפיות הגבוה חשוב לתכנן את טיולי המשפחות טוב יותר מטיול זוגי או מנסיעת עסקים. הצלחתו של הטיול המשפחתי תלויה במידה רבה בתכנון ובהחלטות שמקבלים כבר בשלב ראשוני.

חופשה משפחתית – כפרי נופש

כפרי הנופש, שזוכים עכשיו לפריחה גדולה, פונים לקהל של משפחות עם ילדים. כפר הנופש מעניק מסגרת נוחה, סגורה ובטוחה לבילוי החופשה המשפחתית. אפשר לבלות במהלך כל החופשה בתחומי כפר הנופש ואפשר לצאת ממנו לגיחות לאתרים וטיולים בסביבה. אל כפר הנופש מגיעים בדרך כלל במכונית שכורה. לעיתים קרובות הם ממעטים להשתמש בה לאחר הגעתם לכפר

טיולי בר מצווה

טיולי בר או בת מצווה הופכים בשנים האחרונות לחלק משמעותי מן החוויה המשפחתית. בחלק מן המשפחות זה גיבוש שנמשך שבוע או יותר, יש מקרים שזו הרפתקה ובמשפחות אחרות מדובר בבילוי מפנק, שמיועד בעיקר לחתן בר או בת המצווה, כאשר אחיו ובני משפחה אחרים תופסים טרמפ על האירוע ונוסעים לחגוג קצת. בכל מקרה אם מחפשים תירוצים לנסיעה משפחתית לחו"ל (וכולנו הרי צריכים רק תירוץ טוב כדי לתכנן בחדווה נסיעה כזו) בר/בת מצווה משמשים כתירוץ אידיאלי.

טיולי משפחות – הדור הבא

זה הזמן לצעד הגדול הבא. טיולי המשפחות משנים בימים אלה את האופי המסורתי שלהם ופונים ליעדים ולכיוונים שונים וחדשים. אם כבר ראיתם את יורודיסני, ביליתם בפארק מים על שפת אגם גארדה וביקרתם באורלנדו – אתם מוזמנים לגל החדש – יעדים אקזוטיים ומרתקים לטיולי משפחות, שהנסיעה אליהם תוביל לכמה מן החוויות הכי חזקות וזכורות שהחיים מזמנים לנו.

טיולי משפחות - קמפינג באירופה

למרות שטיול קמפינג לא נשמע עדיין כמו בילוי מפנק במיוחד, המציאות שמתגלה באתרי הקמפינג באירופה מצביעה על מגמה הפוכה. למשפחות שמטיילות עם ילדים טיול קמפינג הוא פתרון נוח לבית רחוק מהבית. כזה שמאפשר לטלטל איתך את כל הצעצועים והשמיכות האהובות, מבלי לסחוב מזוודות כבדות. בדרך כלל זה גם פתרון זול, לעומת לינה בבתי מלון.
 
i&m עיצוב אתרים
דרונט בניית אתרים
טיסות לאפריקה | טיסות לדרום אמריקה | טיסות לאוסטרליה | השכרת רכב בארץ | השכרת רכב בחו"ל