ציריך

ציריך


  • הגעה

   חברות אל על וסוויס מפעילות טיסות סדירות ישירות מישראל לציריך משך הטיסה כ-4 שעות. בקיץ יש טיסות שכר לציריך. מיקומה של ציריך בליבה של אירופה מאפשר גישה נוחה אליה באוטובוס או ברכבת מכל רחבי היבשת. רכבות ישירות מקשרות בין ציריך למינכן, מילאנו, שטוטגרט ועוד.
   רשת התחבורה הציבורית של ציריך כוללת  אוטובוסים, רכבת פרוורית S-ban וחשמליות. התחבורה פועלת בין 5:30 בבוקר לחצות ויש לרכוש כרטיסים בתחנות. אפשר לרכוש כרטיס לנסיעה אחת, כרטיס התקף לשעה המכסה את ציריך והפרוורים, או כרטיס ל-24 שעות המאפשר נסיעות במרכז ציריך.  המוניות בצריך יקרות ולא נחוצות בדרך כלל.
    
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בשווייץ לא צריכים אשרות ואין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים.
   להמשך קריאה
  • שעון

   שעה אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בשווייץ הוא פרנק שווייצרי. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט. תשלום בכרטיסי אשראי מקובל, אך לא בכל החנויות והמסעדות. לכן כדאי תמיד להצטייד במספיק כסף מזומן.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות שווייץ בישראל:
   רחוב הירקון 228, תל אביב
   טלפון: 5464455-03
    
   שגרירות ישראל בשווייץ:
   Alpenstrasse 56
   ברן
   טלפון: 41-31-3563500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   הזמן הטוב ביותר לבקר בציריך הוא בימי הקיץ הנעימים בין יוני לספטמבר. שיא עונת התיירות חלה ביולי ואוגוסט, אז המחירים עולים והאתרים מתמלאים בתיירים. מי שרוצה להימנע מכל אלה יכול להגיע לציריך בשולי העונה (ביוני או בספטמבר) או בעונות המעבר, באפריל-מאי או באוקטובר. אמנם הטמפרטורות אז מעט נמוכות יותר, אבל המחירים יותר שפויים והטיול נעים יותר. בחורף קר ומושלג. 
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->