קניות בברצלונה


  • רחוב אויניו

   סיבוב קניות ברחוב אויניו, שמרכז רבות מן החנויות הנחשבות בעיר, מלמד שהחלוקה הנוחה של פעם בה אפשר היה להבחין בין חנויות הבגדים, לאלה שמוכרות נעליים, או מקומות שבהם מוכרים שתייה נעלמה מן העולם. החנות האופנתית ביותר ברחוב, שנקראת SO DA מוכרת אופנה ביום והופכת בלילה לבר של קוקטיילים. בחנות בשם פוטורה (רח' אסקודלרס 56) מוכרים לבני נשים לצד דיסקים של מוזיקה. בפופופלו (רח' מגדלנס 6) משלבים בין שמלות לתספורות. 
   להמשך קריאה
  • שוק לה בוקריה

   באחת הפניות מן הראמבלאס פועל ה"בוקריה", שוק האוכל הגדול והמרשים מאוד של ברצלונה. רוב שטחו של השוק מקורה בקשתות אבן שמזכירות קתדרלה גדולה. מוכרים כאן כל מאכל, פרי, בשר, לחם או דג שאפשר להעלות על הדעת, בכמויות גדולות ובצבעים מרהיבים.     
   להמשך קריאה
  • כל בו

   רשת בתי הכלבו הספרדית שנושאת את שם חצר המלוכה האנגלית El Corte Ingles היא המקום המתבקש להתחיל בו את מסע הקניות בעיר. חנות הדגל של הרשת נמצאת בכיכר קטלוניה. לאתר הכל-בו
   להמשך קריאה
  • קוסטו ברצלונה

   הרובע הגותי, בין פלאסה קטלוניה לנמל, מכיל הרבה מאוד חנויות של מעצבי אופנה. אופנה עכשווית אפשר למצוא בחנות המעצבים "קוסטו ברצלונה". זו חנות שהקימו האחים דלמאו לפני כעשרים שנה. כיום היא נחשבת לאחד השמות החמים בתחום האופנה עם סניפים במדינות רבות בעולם. בברצלונה פועלים שלושה סניפים, אחד ברובע הגותי, אחד באבנידה דיאגונל והשלישי ברובע לה ריברה. אתר החנות
   להמשך קריאה
  • אוטובוס לקניות

   קו האוטובוס 1T מופעל במיוחד עבור חובבי הקניות. הוא יוצא מפלאסה קטלוניה אל אבנידה דיאגונל שם הוא עוצר בפתח כמה מבתי הכלבו הגדולים בעיר ובאזור הקניות הפופולרי.
   להמשך קריאה
  • קונים עתיקות

   המקום הנכון להגיע אלי והוא Bulevard dels Antiquaris קטע רחוב זה הוא חלק מרחוב שבו פועלות יותר משבעים חנויות לעתיקות. בין החנויות הבולטות כדאי למנות את חנות התכשיטים Brahuer, את חנות הצעצועים Trik Trak, את חנות הבובות Govary’s ואת חנות הקריסטלים Victory.  הכתובת היא בלב אחד הרחובות היפים בעיר ברובע ל'אשאמפלה – 55 Paseig de Gracia
   להמשך קריאה
  • קונים אופנה

   המרכז הטוב ביותר לחובבי האופנה הוא Bulevard Rosa . במקום פועלות יותר ממאה חנויות שמתמחות באופנה ובתכשיטים. הכתובת זהה לזו של המרכז לקניית העתיקות: 55 Paseig de Gracia. 
   אם אתם רוצים לקנות בגדים של מותג האופנה מנגו, שמוצאו בברצלונה ומצליח מאוד גם בישראל, כדאי לפנות לחנות הדגל של הרשת בכתובת 65 Paseig de Gracia. 
   להמשך קריאה
  • קומיקס

   Norma Comics היא חנות הקומיקס הגדולה בעיר. יש בה גלריה לכריכות של חוברות קומיקס, התמחות בהרפתקאותיו של הגיבור טנטן וקהל צעיר וידידותי ששמח לעזור אם מתקשים למצוא משהו. הכתובת: Pg. De Sant Joan 9 ברובע ל'אשמפלה.
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->