מונטנגרו


  • הגעה

   ברוב ימות השנה אין טיסות ישירות למונטנגרו. טיסות כאלה מתקיימות לפעמים בקיץ – בשיא העונה, כאשר הביקוש עולה. המגיעים לביקור במונטנגרו טסים בדרך כלל לדוברובניק שבקרואטיה (אליה יש טיסות ישירות מישראל) ונוסעים לכיוון דרום מזרח. המרחק מדוברובניק לגבול מונטנגרו כארבעים דקות נסיעה.
   מערכת אוטובוסים טובה מחברת בין מונטנגרו לערים רשיות באזור יוגוסלביה לשעבר (בלגרד, דוברובניק, סרייבו) ומשם ניתן להמשיך למערב אירופה או לתורכיה. אפשר להגיע למונטנגרו גם במעבורת מאיטליה.
   הדרך הנוחה ביותר להתנייד במונטנגרו היא במכונית שכורה. יש אמנם תחבורה ציבורית שמגיעה לכל מקום במדינה אבל היא מאוד לא נוחה, לא תמיד סדירה ועלולה להתגלות כבעייתית.
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים במונטנגרו לא צריכים אשרות ואין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים.
   להמשך קריאה
  • שעון

   שעה אחת אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע במונטנגרו הוא אירו. אין בעיה למשרוך כסף ממכונות כספומט שזמינות ברוב הערים. אפשר לשלם בכרטיס אשראי בבתי עסק ומלונות גדולים. עסקים קטנים יותר לא מקבלים תשלום בכרטיסי אשראי.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   אין למונטנגרו שגרירות בישראל.
   קונסול של כבוד:
   מר נמרוד רינות
   רח' ראול ולנברג 2ב', קומה 1, תל אביב
   טלפון: 03-5660667
   אין לישראל שגרירות במונטנגרו. הנציגות המטפלת נמצאת בבלגרד
   Bulevar Kneza Aleksandera Karadjordjevic
   Karadjordjevica 47
   Dedinje
   בלגרד
   טלפון: 381-11-3643500
   info@belgrade.mfa.gov.il
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   חודשי הקיץ, יולי ואוגוסט, הם שיא עונת התיירות במונטנגרו, אז מקומות הלינה, בעיקר אלה שלאורך החופים, מתמלאים והמחירים עולים. מי שמעדיף להגיע בעונות רגועות יותר יכול לבקר במונטנגרו באביב (מאי-יוני) או בסתיו (ספטמבר-אוקטובר). בחורף קר מאוד וכדאי להגיע למונטנגרו רק אם מתכננים לעשות סקי.
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->