אטרקציות בונציה


  • פיאצה סן מרקו

   נפוליאון כינה אותה 'הטרקלין היפה ביותר באירופה'. בתי הקפה, אכסדראות העמודים, הבזיליקה והבניינים שמקיפים אותה יוצרים את אחד המראות היפים באירופה. כדאי לעמוד בכיכר ולהמתין למורים, דמויות הארד המפורסמות שיוצאות ומכות בפעמון של מגדל השעון מן המאה ה-15. שני בתי הקפה המפורסמים של הכיכר, פלוריאן וקואדרי, אמנם יקרים מעט, אבל כמה פעמים מזדמן לכם לשמוע כנרים ולשתות קפוצ'ינו בפיאצה סן מרקו?
   להמשך קריאה
  • בזיליקה דה סן מרקו

   הבזיליקה היא שילוב נפלא של סגנונות אדריכליים שונים. היא נבנתה ונהרסה כמה פעמים. רוב המבנה שאנו רואים היום הוקם כבר במאה ה- 13. הביקור במקום עלול להיות ממושך ומעט מייגע וכדאי לקבוע מראש כמה זמן אתם רוצים להקדיש לו.
   להמשך קריאה
  • פאלאצו דוקאלה

   ארמון הדוג'ים שימש כמקום מגוריהם של הלשיטים ומקום התכנסותה של ממשלת הרפובליקה. הוא נבנה במקורו במאה השתישיעית אבל חלקים חשובים נוספו לו במאה ה- 14. החזיתות הגותיות המרהיובת שלו הן מן המבנים היפים ביותר בוונציה.
   להמשך קריאה
  • גלריה דל'אקדמיה

   זהו אוסף חשוב ועשיר של אמנות ונציאנית מן המאות ה- 14 עד 18.
   להמשך קריאה
  • לה פניצ'ה

   בית האופרה ההיסטורי לה פניצ'ה נחשב לאחד מאוצרות האדריכלות והעיצוב של התרבות האיטלקית. הוא נחנך לראשונה ב-1792 ועלה כבר פעמיים בלהבות. כל הכרטיסים לעונת האופרה בפניצ'ה נמכרים חודשים מראש. הקהל בבית האופרה מורכב בעיקר מתושבי העיר, שמדירים רגליהם כמעט מכל האירועים האחרים, כולל הקרנבל, בו הם רואים אירוע לתיירים. לאחר השריפה האחרונה שכילתה את המבנה כולו הפניצ'ה, כיאה לשמו "הפניקס", עוף החול, קם מאפרו ונפתח מחדש ב-14 בדצמבר 2003, בתום בנייתו מחדש. מחירי הכרטיסים נעים בין 70 יורו ל-220 יורו.
   להמשך קריאה
  • המוזיאון הימי

   באופן מוזר המוזיאון ההיסטורי הימי הוא אחד האתרים הפחות מתוירים בעיר. לאחרונה אפילו ביטלו את דמי הכניסה כדי לעודד ביקורי תיירים. המוזיאון מציג את ההיבט הימי בהיסטוריה של העיר ואפשר לראות בו תיעוד של בניית גונדולות (בקומה העליונה), ספינות עתיקות, מפות היסטוריות, דגמים, תמונות, ציורים ועיטורים שקישטו את חרטומן של ספינות. יש כאן תיעוד של גיבורים ימיים נשכחים מעט, אבל הפרטים חשובים פחות מן המבנה והמיקום.
   המוזיאון ניצב בקמפו סן באג'יו, בחלקו המזרחי של רובע קאסטלו. ההגעה הנוחה ביותר היא בוואפורטו (האוטובוס הימי) לתחנת "ארסנלה" ומשם הליכה קצרה ברגל.
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->