טוסקנה

טוסקנה

בניגוד למקומות אחרים, שהפכו מותג בזכות בניית גשר, מגדל, מוזיאון או פארק שעשועים מרשימים, בטוסקנה משתדלים לשמר את מה שנבנה כבר לפני כמה מאות שנים ולהפריע כמה שפחות להתפתחות הטבעית. יוזמות גדולות מדי אינן זוכות כאן לאהדה. אין כאן, כמובן, טעם לדבר על "נוף טבעי". כמעט כל פינה פנויה מעובדת, מטופחת, בנויה. אבל יש טעם לדבר על פעילות במסגרת הנוף הטבעי של האזור. 
   
אחת המחשבות הראשונות שעולות על הדעת במהלך נסיעה בכבישי טוסקנה היא שנוצר כאן מעין גן ענק, שגנן מיומן מטפח אותו. בטוסקנה, בעלת הנוף הרך והעגלגל, מדובר בהחלטות אנושיות קטנות, בהתפתחות תרבותית טבעית, רבת שנים. הכל צמח לאט, התפורר ודהה לאט ובאופן טבעי והמבקרים שמציפים את האזור בכל שנה אוהבים את זה.
 
אפילו בשנים האחרונות, כאשר מדברים על החידוש הגדול ביותר בתיירות לטוסקנה, עוסקים ביוזמה צנועה ובהתפתחות טבעית ומינורית: אגרו-תוריזם, תיירות חקלאית, או במובן הפשוט ביותר אירוח בבתי חווה ישנים, שבעליהם מוצאים לעצמם עוד מקור פרנסה. בימי הביניים שימשה כל עיר בטוסקנה כבירת האזור הקטן בו שלטה. לכל עיר כזו יש ייחוד ועצמאות תרבותית ואדריכלית מסוימת גם היום. הביקור בטוסקנה הוא בעצם מעבר בין המדינות הימי-בינימיות האלה.
 


למידע על יעדים נוספים בעולם»

חבילות טוסקנה
28/10/14 - 03/11/14
VILLA SAN LUCCHESE
6 לילות  א. בוקר
חבילות טוסקנה
28/10/14 - 03/11/14
VILLA SAN LUCCHESE
6 לילות  א. בוקר

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

אנו מחפשים עבורך את התוצאה הטובה ביותר

-->