מסעדות ברומא


  • Il Convivio

   מסעדת איל קונביביו נחשבת אחת הטובות ברומא. היא שוכנת ליד פיאצה נבונה והפנתיאון בבנין מן המאה ה-16. מנהלים אותה האחים טרויאנו והמטבח בינלאומי ואיטלקי עם גיוון חדשני שמבוסס על המוצרים הטריים ביותר מן השוק. אפשר להמליץ כאן על מנות רבות אבל הספגטי ודגי הטונה הכרחיים. מחיר מנה עיקרית 30 יורו. 
   הכתובת: VicolodeiSoldati 31. אתר המסעדה
    
   להמשך קריאה
  • Al Moro

   מסעדה טובה ולא יקרה במיוחד ליד המדרגות הספרדיות ופיאצה די פופולו. אל מורו היא טרטוריה ותיקה שפועלת כבר יותר משמונים שנה. היחס של בעל הבית לסועדים ידוע כאיום ונורא ובכל זאת האוכל באל מורו נחשב אחד הטובים מבין המטבחים המסורתיים של רומא. הכל כאן הוא חלק מההוויי הוותיק. מחיר מנה עיקרית כ-20 יורו.
   הכתובת: VicolodelleBollette 13, אתר המסעדה
   להמשך קריאה
  • Arancia Blu

   רנצ'ה בלו היא מסעדה צמחונית מצוינת. יש לה מוניטין רחב וכיום היא פופולרית מאוד ברומא. כדאי להזמין שולחן מראש. היחס ידיותי והמחירים סבירים ביותר. מנה עיקרית תעלה 15 יורו. 
   הכתובת: Via deiLatini 55-65. 
    
   להמשך קריאה
  • Alberto Ciarla

   מסעדת דגים ופירות ים בטראסטוורה. זאת מסעדה מצוינת אבל כלל לא זולה. מחיר תפריט קבוע לארוחה מלאה 50 יורו. הכתובת: Piazza San Cosimato 40. 
   להמשך קריאה
  • Antica Trattoria del Falcone

   מסעדה ותיקה, טובה וזולה במיקום מצוין ליד רחוב גריבלדי. מנה עיקרית עולה 8 יורו. יש כאן דגים מצוינים, טריים מן השוק. הכתובת: Via del Trevio 34
    
    
    
    
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->