דבלין


  • בר Solas

   "סולאס" הוא אחד ממעוזי המוסיקה בדבלין וזה כבוד לא קטן בעיר שחולקת כבוד למוזיקה ולמוסיקאים. המוניטין של "סולאס" נובע מן העובדה שכמעט בכל ערב במהלך השבוע מתקלטים בו כמה מטובים ה-DJ של דבלין. האווירה במקום נינוחה. המוזיקה מושמעת בשעות מוקדמות יחסית, והאופי נוטה לעיתים קרובות לג'אז ופאנקי. הפופולריות של המקום עלולה להפוך מעט מעיקה וצפופה במהלך סופי שבוע. 
   הכתובת: 31 Wexford St. , ליד סנט סטפן גרין. 
   להמשך קריאה
  • מסעדת Aqua

   חובבי דגים ופירות ים יאהבו את מסעדת "אקווה". היא ממוקמת קצת מחוץ למרכז, אבל האתר מרשים והמסעדה, מלבד אוכל מצוין מציעה נוף נהדר. המבנה על הרציף שימש פעם כמועדון יאכטות. כיום נחשבת אקווה אחת ממסעדות האיכות של דבלין. אם הגעתם לכאן ביום יפה כדאי לסייר קצת בנמל. יש בדבלין הרבה ימים גשומים אבל גם בהם הישיבה מל החלונות הגדולים והבהייה בים מעל צלחת מהבילה גורמת לא מעט נחת. סלמון אורגני שנאפה באיטיות נחשב לאחד ממעדני הבית. 
   הכתובת: 1 West Pier, Howth. אתר המסעדה »
   להמשך קריאה
  • קפה Cake

   מגזין "טיים אאוט" מכנה את קפה "קייק" "הסוד הכמוס של דבלין". בית הקפה נחבא בחצר ליד כיכר פלזנטס באזור סנט סטפן גרין ומציע עיצוב של שנות החמישים, עם מרפסת מקורה ועמוסה בצמחייה. גאוות המקום הן העוגות שכולן מאפה בית באיכות נפלאה. אפשר לאכול כאן גם ארוחות קלות והקפה משובח. 
   הכתובת: Daintree Stationers. אתר בית הקפה » 
   להמשך קריאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->