סנטוריני


  • פירה

   זאת העיר הגדולה בסנטוריני. היא שוכנת במרומי הצוק ויש ממנה כמה מן הנופים היפים ביותר בים התיכון. העיר מלאה ברחובות צרים ומתפתלים, שרבים מהם גם עולים ויורדים בזוויות חדות. כיוון שכמעט כל פרנסת תושבי פירה קשורה כיום לתיירות, העיר מלאה בבתי מלון ובבתי קפה ומסעדות. יש בה פער מחירים די גדול בין עונת הקיץ (יולי אוגוסט) לבין החודשים האחרים, בהם המחירים צונחים. פירה היא גם המקום היחיד בסנטוריני בו פתוחים חלק מבתי המלון גם במהלך החורף. 
   כיוון שאין בפירה, ששוכנת במרומי הצוק, חוף ים נוסעים הנופשים לחופים הקרובים – קאמארי או פריסיה.
   להמשך קריאה
  • חוף פריסיה

   כרבע שעה נסיעה מהבירה פירה, חוף פריסיה נחשב לאחד החופים היפים ביותר באי. יש בו חול שחור ואורכו כקילומטר. צוק גדול יורד בתלילות אל הים בצידו המזרחי של החוף. לאורך החוף פזורים לא מעט בתי מלון קטנים, בארים ובתי קפה נעימים שאפשר לשבת בהם בשעות אחר הצהריים וליהנות מן הבריזה שמגיעה מהים.
    
    
   להמשך קריאה
  • קאמארי

   במרחק עשרים דקות נסיעה מפירה שוכנת קאמארי – אתר נופש ובו בתי מלון וחופים יפים. לצד קאמארי נפרסים כמה חופים מיוחדים שנקראים החופים השחורים. כיוון שהאתר בקאמארי קרוב מאוד לשדה התעופה של סנטוריני זה לעיתים קרובות האתר הראשון בו נתקלים המבקרים באי.
    
    
   להמשך קריאה
  • החוף האדום

   שמו של חוף זה הוענק לו בזכות צבע הגרגרים שמכסים אותו. זה אחד החופים הבודדים שהגישה אליהם נוחה יחסית ובכל זאת לא נבנו בו עדיין בתי מלון או פיתוח יתר. בעבר נודע המקום בעיקר כחוף נודיסטים, אם כי בשנים האחרונות הוא זוכה לפופולריות גבוהה גם בקרב נופשים לבושים. 
   המרחק מפירה הוא רק כעשר דקות נסיעה והירידה לחוף כרוכה בהליכה קצרה.
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • וורוולוס

   כפר קטן ששימר משהו מן האופי המקורי של האי, לפני הפלישה הגדולה של התיירים. יש בו כמה חופי רחצה נעימים וטברנות טובות. דווקא במקום קצת נידח זה (עד כמה שמקום יכול להיות נידח בסנטוריני) אפשר לחוש משהו מהאווירה היוונית.
   להמשך קריאה
  • אויה

   כפר זה, ששוכן בקצה הצפוני של האי, מעניק למבקרים בו כמה מן הנופים היפים ביותר בסנטוריני. בדומה לפירה הוא בנוי על המצוק וזווית ההתבוננות גבוהה ומרשימה. באויה הוקמו כמה בתי מלון איכותיים ועל חיסרון החוף מחפות כמה בריכות שחייה יפות. גם אם מגיעים לאויה רק לביקור בן כמה שעות לא כדאי להחמיץ את המראה של שקיעת השמש בים, כפי שרואים אותו ממרומי הצוק של הכפר.
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->