אטרקציות במינכן


  • האלטה פינאקוטק

   הפינאקוטק (Pinakotehek) אינו רק מוזיאון האמנות החשוב ביותר במינכן, אלא גם אחד האוספים החשובים והמרשימים ביותר באירופה. 900 ציורים מוצגים במוזיאון ועוד כמה אלפים נשמרים במחסנים. המוזיאון מציג את האמנים הטובים באירופה מן המאה ה-14 ועד המאה ה-18. יש בו רק שתי קומות תצוגה אבל זה מוזיאון גדול שכדאי לתכנן היטב את הביקור בו. בין האמנים הבולטים ביותר כדאי לחפש את עבודותיהם של רמברנדט, רובנס, ואן דייק, ליאונרדו דה וינצ'י ואחרים. 
   הכתובת: Barer Strasse 27
   להמשך קריאה
  • המוזיאון הגרמני למדע וטכנולוגיה

   המוזיאון המרתק הזה ניצב על אי בלב נהר איזאר, במרכז מינכן. הוא נושא בתואר המחייב המוזיאון הטכנולוגי הגדול בעולם. בין היתר מוצגים בו למשל הדינמו החשמלי הראשון בעולם משנת 1866, המכונית הראשונה של מפעל בנץ מ-1886, מנוע הדיזל הראשון מ-1897 וציוד המעבדה המקורי בעזרתו פוצח לראשונה האטום. 
   המבקרים מוזמנים ללחוץ על מאות כפתורים, להפעיל את רוב המוצגים ולשאול שאלות את אנשי הצוות המיומנים והאדיבים שסובבים בין התצוגות. התערוכה הפופולרית ביותר היא של דגמי מכרות פחם ונפט קטנים, שבעזרתם אפשר לראות בדיוק איך מתנהל תהליך הכרייה. זה מקום הבילוי הטוב ביותר שילדים והוריהם יכולים לחלום עליו במינכן. 
   הכתובת: Museumsinsel 1
   להמשך קריאה
  • ארמון נימפנבורג

   ארמון נימפנבורג (Nymphenburg) הוא בית הקיץ של שושלת וויטלסבאך. בנייתו החלה כבר ב-1664 אבל התהליך עד להשלמתו נמשך 150 שנה. הבסיס לאדריכלות הוא איטלקי אבל במהלך השנים נוספו לארמון אגפים צרפתיים ואחרים. החזות החיצונית של הארמון מרשימה הרבה יותר מן הפנים. אל הארמון צמוד גן גדול, עם תעלת מים, בריכה וגנים בסגנון אנגלי. 
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->