פרובנס

פרובנס


  • הגעה

   שני שדות תעופה עיקריים משרתים את אזור פרובנס: שדה התעופה במרסיי ושדה התעופה בניס. אחברת אל על מקיימת טיסות סדירות למרסיי ובקיץ פועלות גם טיסות שכר לעיר. משך הטיסה כ- 4.5 שעות. חברת אייר פרנס מקיימת טיסות ישירות מישראל לניס ובקיץ מתקיימות גם טיסות שכר לעיר. משך הטיסה כ-4 שעות. כמו כן, ניתן להגיע לפרובנס ברכבת או באוטובוס מפריז או מערים מרכזיות אחרות באירופה.
   באזור פרובנס אפשר לנסוע בין הערים המרכזיות: אבניון, נים, אקס אן פרובנס, מרסיי וניס באוטובוס או ברכבת. הדרך הטובה והנוחה ביותר לטייל בפרובנס היא עם רכב שכור המאפשר להגיע למקומות אליהם התחבורה הציבורית לא מגיעה ולעצור לטיולים בדרך.
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בצרפת לא צריכים אשרות ואין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים.
   להמשך קריאה
  • שעון

   שעה אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בצרפת הוא אירו. אין בעיה למשוך כסף מכספומט או שלם בכרטיס אשראי. 
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות צרפת בישראל:
   רח' הרברט סמואל 112, תל אביב
   טלפון: 03-5208300
    
   שגרירות ישראל בצרפת:
   Rue Rabelais 3
   פריז
   טלפון: 33-1-40765500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   שדות הלבנדר המפורסמים של פרובנס פורחים בקיץ בסגול. זוהי הסיבה היחידה להגיע לכאן בקיץ, ומי שרוצה לראות את הפריחה צריך לקחת בחשבון שהקיץ בפרובנס יכול להיות חם מאוד וזוהי גם שיא עונת התיירות והמוני מבקרים מצרפת וממדינות אחרות ממלאים את האזור. העונות הטובות ביותר לבקר בפרובנס הן עונות המעבר. בסתיו עדיין די חם ואפשר ליהנות במהלכו מצבעי שלכת. באביב מתקיימים בפרובנס כמה פסטיבלים מעניינים כמו פסטיבל Fete des Gardians בארל ופסטיבל הצוענים Pelerinage de Gitans בקמרגו. שני הפסטיבלים האלה מתקיימים במאי.
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->