אתרי קניות בפריז


  • סן אונורה - הרחוב החם

   רחוב סן אונורה בפריז נחשב כיום לאחד ה"חמים" ביותר בכל מה שקשור לקניות אופנתיות, עיצוב וריהוט. החנות "קולט" נחשבת לספינת הדגל של הרחוב ועורכת מכירת חורף משמעותית. קולט משתרעת על פני שלוש קומות. מגוון המוצרים כולל מוצרי יופי, לבוש ספורט, מכשירי אימון לבית, הלבשת גברים ונשים. קומות הביניים מציגות תערוכות של אמנים ומעצבים צעירים, ספרים, מגזינים של עיצוב ומוזיקה חדשנית. "בר המים" בקומת המרתף מפורסם בכך שהוא מוכר מים מינרליים מכל העולם. הכתובת:  רח' סן אונורה 213. האתר של "קולט" 
   להמשך קריאה
  • בון מארשה

   הכלבו הוותיק בפריז הוא לה בון מארשה. גוסטב אייפל חתום על התכנון האדריכלי מה שמוסיף למוניטין של המקום. חלונות הראווה שלו מרשימים תמיד, וקשה לחשוב על דבר מה שאי אפשר למצוא כאן. חלק מן המסורת של המקום טמון במעדנייה הנפלאה והענקית. כל זה נמצא בכתובת: 24 rue Sèvres. תחנת המטרו הקרובה היא סוור-בבילון.  אתר בון מארשה
    
    
    
   להמשך קריאה
  • גאלרי לה פאייט

   שני בתי הכלבו המפורסמים והגדולים בפריז הם גאלרי להפייט ואו פרינטמפ. למרבה השמחה והנוחות הן קרובות מאוד זו לזו. הראשונה מציעה שתי מסעדות עם נוף נהדר על גג הבניין ולכן זוכה כאן לנקודות זכות נוספות. הגאלרי שוכנת בכתובת: 40 boulevard Haussmann. או פרינטמפ נמצאת במספר 64 באותו רחוב.  אתר גלארי לה פאייט
    
    
    
   להמשך קריאה
  • שוק ד'אליגרה

   הפופולריות של אזור הבסטיליה גואה בשנתיים-שלוש האחרונות. שוק ד'אליגרה המתקיים באזור זה הוא אחד הנהנים העיקריים מן הפופולריות הזו. הוא מתקיים בכל יום, עד שעות הצהריים לאורך רחוב ד'אליגרה (Rue d’Aligre). מוכרים בו בעיקר ירקות ופירות, אבל גם עתיקות, בגדי וינטאג', גבינות ומעדנים. המבחר לא עצום בגלל שהשוק קטן יחסית אבל בניגוד לשווקים אחרים המחירים כאן פשוט מצוינים.
   להמשך קריאה
  • גאלרי Vivienne

   גאלרי ויוויין נחשבת כיום לפסג' המפואר ביותר, וזה שנשמר במצב הטוב ביותר מבין המעברים המקורים של פריז. הגלריה הוקמה בשנת 1826 בידי האדריכל דלאנוי. במובנים רבים שימשה ה"ויוויין" כאמא של מרכזי הקניות המקורים והקניונים של ימינו. כמה עשרות חנויות פעלו כאן ברציפות מאז ההקמה וניצלו את המיקום המעולה של המעבר, בין הגרנד פאלה, לבורסה של העיר, כדי למשוך קהל קונים מהודר. 34 חנויות פועלות כיום בגאלרי ויוויין. תריסר מהן הן חנויות של מעצבי אופנה ונעליים. מדובר בבוטיקים קטנים ואיכותיים שהמיקום בלב הגלריה מתאים להם. החנויות האחרות מעידות על האווירה במקום – שלוש מסעדות, שני בתי קפה, בית תה אחד, מלון קטן, שתי חנויות ספרים מצוינות, כמה גלריות לאמנות, ממסגר תמונות, חנות של צעצועים וקסמים מפתיעים, אופטיקאי ושני צורפים בחנויות תכשיטים. החנות המפרוסמת והוותיקה ביותר בגאלרי ויוויין היא חנות היינות Legrand שפועלת מאז 1880 ומציעה כיום גם בר יין, שנחשב מקום המפגש הכי יוקרתי בפסג'. 
   הכתובת: 4 rue des Petits Champs או 6 rue Vivienne. מטרו: קו 3 תחנת הבורסה או קו 9 תחנת גרנד בולבאר.
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->