בורדו - צרפת

בורדו


  • הגעה

   אין טיסות מישראל לבורדו. יש לטוס תחילה לפריז. חברות על אל ואייר פרנס מקיימות טיסות ישירות מישראל לפריז. משך הטיסה כ-5 שעות. במהלך כל השנה מתקיימות גם טיסות שכר ישירות לפריז. מפריז אפשר להמשיך לבורדו בטיסת פנים, הנוחתת בשדה התעופה במריניאק, הממוקם כ-10 ק"מ ממערב לעיר. מונית משדה התעופה לעיר עולה כ- 20 אירו. אפשרות נוספת היא לנסוע ברכבת מתחנת מונפרנס בפריז לתחנת הרכבת של בורדו שממוקמת במרחק של כ-3 ק"מ ממרכז העיר. משך הנסיעה ברכבת מפריז כ-3 שעות.
   בתוך בורדו אפשר להתנייד באמצעות רשת האוטובוסים העירונית המופעלת ע"י TBC. קו 1 מחבר בין תחנת הרכבת למרכז העיר. כרטיס לנסיעה בודדת עולה 1.30 אירו. לחשמלית בבורדו יש 3 קווים, קו C מחבר בין תחנת הרכבת למרכז העיר. מחיר כרטיס לנסיעה בודדת גם כאן הוא 1.30 אירו.
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בצרפת לא צריכים אשרות ואין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים.
   להמשך קריאה
  • שעון

   שעה אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בצרפת הוא אירו. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט ולשלם בכרטיס אשראי.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות צרפת בישראל:
   רח' הרברט סמואל 112, תל אביב
   טלפון: 03-5208300
    
   שגרירות ישראל בצרפת:
   Rue Rabelais 3
   פריז
   טלפון: 33-1-40765500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   אפשר לבקר בבורדו במשך כל השנה. בגלל מיקומה במערב צרפת וקרבתה לאוקיינוס, מזג האוויר בה ממוזג, אך גם נתון לסופות חזקות במהלך כל השנה, גם בקיץ. כדאי להימנע מהגעה לבורדו בשיא חופשת הקיץ, בין אמצע יוני לסוף אוגוסט – זוהי שיא עונת התיירות, ותקופת החופש של הצרפתים שמתווספים על הנופשים שמגיעים ממדינות אחרות. העונות הטובות ביותר לביקור בבורדו הן עונות המעבר.
    
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->