הארדנים

הארדנים


  • הגעה

   אין טיסות מישראל לארדנים. יש לטוס לבריסל וממנה להמשיך ברכב, או באוטובוס, או ברכבת. חברת אל על וחברת התעופה הבלגית בראסלס איירליינס מפעילות טיסות ישירות בין ישראל לבריסל, בירת בלגיה. זמן הטיסה כ-4 וחצי שעות. אל הערים המרכזיות של האזור, כגון Namur, Dinant, Rochefort ועוד אפשר להגיע מבריסל באוטובוס או ברכבת. נאמור נחשבת לנקודה ממנה טוב ביותר להתחיל את הטיול בארדנים והיא נמצאת במרחק של 60 ק"מ בלבד מדרום-מזרח לבריסל.
   בין ערי האזור ניתן לטייל ברכבת או באוטובוס, אבל הדרך הטובה ביותר לטייל בארדנים היא ברכב, שמאפשר להגיע גם למקומות אליהם התחבורה הציבורית לא מגיעה וכמובן מאפשר לעצור ולטייל בכל מקום שרוצים. דרך טובה נוספת לתור את הארדנים היא באופניים.
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בבלגיה לא זקוקים לאשרות. אין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים נוספים.
   להמשך קריאה
  • שעון

   שעה אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בבלגיה הוא אירו. נהוג להשתמש בעיקר בכסף מזומן, בעיקר לרכישות קטנות. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט ואפשר לשלם בכרטיס אשראי ברוב המכריע של המלונות, המסעדות וברבות מהחנויות. 
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות בלגיה בישראל
   רחוב אבא הילל 12, רמת גן
   03-6138130
    
   שגרירות ישראל בלבגיה
   Avenue De L’Observatoire 40
   1180 Uccle 
   בריסל
   טלפון: 32-2-3735500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   הזמן הטוב ביותר לביקור בארדנים הוא בין מאי לספטמבר, אז מזג האוויר נעים ומתאים לטיולים בטבע. החיסרון בעונה זו הוא כמובן היותה שיא עונת התיירות. לכן כדאי להתכונן לכך מראש ולהזמין מקומות לינה מבעוד מועד. 
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->