וייטנאם

וייטנאם


  • הגעה

   אין טיסות ישירות מישראל לוייטנאם. יש לטוס בטיסה דרך יעד ביניים באסיה. היעדים הנוחים ביותר הם בנגקוק, סינגפור או הונג קונג.
   הדרך העיקרית לנוע ממקום למקום בוייטנאם היא הנסיעה בכבישים הצרים והעמוסים של המדינה, שהשתפרו בשנים האחרונות וממשיכים להשתפר כל הזמן. האוטובוסים גם הם טובים וממוזגים, במיוחד בנתיבים העיקריים בין הערים הגדולות. ישנה גם רכבת בוייטנאם. היא נוסעת לאורך כביש מס' 1, וקרונות השינה ברכבת נוחים יותר מהאוטובוס כשמדובר בנסיעות ארוכות. רשת הטיסות הפנימיות ממשיכה להתפתח וטיסות זולות ונוחות חוסכות זמן יקר של נסיעות. 
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בוייטנאם זקוקים לאשרה. את האשרה יש להוציא מבעוד מועד דרך שגרירות וייטנאם בישראל או בעזרתו של סוכן הנסיעות. 
   יש להתייעץ במרפאת מטיילים לגבי חיסונים הדרושים למטיילים בוייטנאם.
   להמשך קריאה
  • שעון

   5 שעות לפני שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בוייטנאם נקרא דונג. הדולר האמריקאי משמש כמטבע בלתי רשמי וכדאי לדאוג לדולרים זמינים איתם אפשר לשלם חשבונות בסכומים גדולים. בבנקים בערים הגדולות יקבלו יורואים ומטבעות עיקיים אחרים, אבל בשאר המקומות מחליפים רק דולרים אמריקאים. אפשר להחליף כסף גם אצל חלק מסוכנויות התיירות והמלונות בוייטנאם. גם רוב חנויות התכשיטים יחליפו דולרים אמריקאים ביחס המרה טוב. בוייטנאם יש רשת מקיפה של מכונות כספומט מהן ניתן למשוך כסף עם כרטיסי האשראי העיקריים. בערים המרכזיות ובאתרי התיירות המרכזיים של וייטנאם אפשר גם לשלם בכרטיסי אשראי.
    
    
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות וייטנאם בישראל
   בית אסיה
   רח' ויצמן 4
   תל אביב
   טלפון: 03-6966311
    
   שגרירות ישראל בוייטנאם
   House No. 88, Nguyen Thai Hoc
   St, Ba Dinh District
   הנוי
   טלפון: 84-4-38433140
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   לוייטנאם אקלים טרופי של גשמי מונסון. בדרום עונת המונסון היא בין מאי לספטמבר ובצפון המונסון מגיע באוקטובר ונמשך עד אפריל. הטמפרטורות בדרום וייטנאם נשארות קבועות פחות או יותר במשך כל השנה. בצפון האבחנה בין העונות ברורה יותר. בעונה היבשה בדרום וייטנאם נמשכת מדצמבר לסוף אפריל-תחילת מאי. הטמפרטורות במשך היום באזור לא נופלות לרוב מ-20 מעלות. באזור החוף המרכזי הזמן הטוב ביותר לביקור הוא בין פברואר למאי. בצפון וייטנאם מזג האוויר נעים ושמשי בדר"כ בין אוקטובר לדצמבר.
    
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->