אטרקציות בתאילנד


  • מקדש וואט-פרא-קאו בבנגקוק

   הצבעים העזים של מקדש וואט-פרא-קאו בלב בנגקוק מסנוורים ושובים את הלב. בליבו של המקדש שוכן בודהא האזמרגד – הפסל והאתר הדתי החשוב ביותר בממלכה. המנחות שמביאים המאמינים שעולים לכאן לרגל לתפילה בכל יום מעידות היטב על חשיבותו של המקום. שום ביקור בתאילנד אינו שלם ללא שהות נינוחה ומרתקת במתחם הגדול הצמוד לארמון המלך על גדת הנהר בבנגקוק.
   להמשך קריאה
  • וואט ארון

   המקדש המוזהב על גדת הנהר מול מקדש המלך הוא אחד המקומות היפים בממלכה. כדאי לבקר בו בשעת זריחה או בשעת שקיעה, כאשר הצבעים רכים והברק של הכיפה המוזהבת מודגש היטב. לא כדאי להתעצל, לאזור כוח ולטפס למרומי המגדל של המקדש. זו אפשרות מצוינת להתבונן מקרוב באבנים הזעירות היוצרות את דוגמת הפרחים על המקדש.
   להמשך קריאה
  • קו הונג (ליד קראבי)

   מעטים בלבד יכולים להישאר אדישים שעה שהם נכנסים למתחם הגדול, שמורת טבע מדהימה שמכילה סלעים גבוהים וצוקים נישאים. במרכז צוקי הסלע יש בריכה טורקיזית-ירוקה שמשמשת כליבו של אתר הטבע המרהיב הזה. ממעל מרחפים נשרים ובמים שוחים דגים טרופיים צבעוניים. כל אלה יוצרים חוויית טבע שנתקשה למצוא במקומות אחרים.
    
    
   להמשך קריאה
  • שיט בפאנג נגא ביי

   המפרץ המפותל לא רחוק מפוקט מאפשר ליהנות מאחת ההפלגות הכי יפות בעולם. ייחודו של מפרץ פאנג נגא טמון בצוקי הסלע התלולים שמזדקרים מתוך המים כקירות תלולים. מכאן הבחירה בידכם – אפשר להסתפק בשיט תיירותי שנמשך יום שלם וליהנות מן המראה, אפשר לצאת לשיט קיאקים שמשלב ביקור במערות המסתוריות על חופי המפרץ ואפשר אפילו להשתתף בסיור שתר אחר העופות המיוחדים באזור. כל אלה הופכים את הביקור בפאנג נגא ביי לחוויה ייחודית ומרגשת. האתר המפורסם ביותר באזור הוא אי ג'ימס בונד – אתר בו צולמו כמה סצינות מן הסרט "ד"ר נו" בכיכובו של שון קונרי.
   להמשך קריאה
  • הפארק הלאומי קאו יאי

    זהו אתר נכס עולמי הוותיק ביותר בתאילנד. הפארק בצפון מזרח המדינה מכיל אינספור בעלי חיים,  מפילים ועד נמרים ויותר מ-300 מינים של עופות, רבים מהם ייחודיים לאזור זה. הביקור דורש כמה ימים במהלכם כדאי לצאת לטיולי הליכה ברחבי הפארק ולבלות לפחות לילה אחד במגדלי התצפית המיוחדים שמאפשרים צפייה בפעילות הלילית של בעלי החיים בשמורה.
   להמשך קריאה
  • המוזיאון הלאומי – בנגקוק

   אין ספק שזהו האתר הטוב ביותר להכיר בו את אוצרות המדינה. במוזיאון מוצגים היטב חפצים ועבודות אמנות מעברה העשיר של הממלכה. יש כאן תחריטים הינדואיים יקרי ערך, פסלי בודהא יפים, תכשיטי זהב, קרמיקה, תלבושות מלכותיות, גילופי עץ, כלים מוזיקליים ועוד.
   להמשך קריאה
  • הפלגה בנהר לאיותאיה

   זו הבירה העתיקה של תאילנד. אפשר להגיע אליה בכמה דרכים אבל ההגעה בשיט בנהר היא המעניינת ומיוחדת ביותר. הפלגה כזו מאפשרת להביט על בנגקוק ועל האזור שמקיף אותה ממבט שונה. איותאיה עצמה מציגה כמה מן הארמונות היפים ביותר בתאילנד. אפשר לבקר בעיר ולשוב לבנגקוק במהלך יום אחד עמוס.
   להמשך קריאה
  • חופי פוקט

   הוויכוח אם החופים היפים ביותר נמצאים בפוקט או באחד האיים האחרים בדרום תאילנד אינו חשוב במיוחד. בכל אחד מן המקומות האלה אפשר למצוא חול לבן וצח, מים טורקיזיים צלולים, עצי דקל שמטילים צל עד קו המים ומראה שליו ויפה במיוחד. חופשת חוף בדרום תאילנד היא אחד הבילויים הנעימים שאפשר להציע.
   להמשך קריאה
  • צ'אנג מאי ואזור משולש הזהב

    מפגש הגבולות בין תאילנד, בורמה ולאוס הוא מקום מגוריהם של בני שבטים מסורתיים רבים, בעלי מנהגים ייחודיים. למרות שרבים מן השבטים האלה נוהגים להציג את מנהגיהם כמופע לתיירים, האזור עצמו, יערות הגשם היפים שלו, ההרים הירוקים והמפגש עם בני השבטים, כל אלה מרכיבים גם היום חלק מעניין ומשמעותי מכל ביקור בתאילנד.
   להמשך קריאה
  • קניות בשווקי בנגקוק

    קניות ושוטטות באחד השווקים של בנגקוק הם מרכיב משמעותי וחיוני בכל ביקור בתאילנד. צריך רק לבחור וכולם נפלאים – שוק צ'אטוצ'אק שפועל בסוף שבוע מציע הכל מבגדים ועד חיות מחמד. מרכז הקניות העצום סיאם פאראגון נחשב לחוויית הקניות הכי חדשנית ועכשוית בעיר. אלה לא מחירי שוק אבל יש כאן את כל המותגים בחנויות נפלאות. שוק פאק קלונג טאלאד מציע את הפרחים היכ מדהימים בעולם ויש כמובן עוד מבחר עצום. המחירים בכל השווקים וברבות מן החנויות נמוכים משמעותית יחסית לאלה שהורגלנו אליהם במערב. 
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->