טוקיו


  • הגעה

   אין טיסות ישירות מישראל לטוקיו. אפשר לטוס לטוקיו דרך יעדים במשרח אסיה כמו בנגקוק או הונג קונג, או דרך יעדי ביניים באירופה.
    
   הרכבת התחתית היא אמצעי התחבורה המהיר והנוח ביותר להתניידות בעיר. הרכבות בטוקיו זמינות ומדויקות ביותרורמת הביטחון האישי גבוהה ביותר. ועלות הכרטיסים סבירה. החיסרון היחיד של ברכבת התחתית של טוקיו הוא שהיא פועלת בין 5 או 6 בבוקר עד 1 בלילה בלבד. כדאי לנסות להימנע מנסיעה בשעות העומס (למרות שלעתים זה קשה) כי אז הרכבות צפופות מאוד.
   המוניות בטוקיו יקרות מאוד ולכן כדאי להשתמש בהן רק אם אין שום אלטרנטיבה אחרת.
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים ביפן אינם צריכים אשרה ואין צורך בסידורים מיוחדים.
   להמשך קריאה
  • שעון

   7 שעות לפני שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע נקרא ין (Yen). מומלץ לרכוש שטרות ין בבנק בארץ. בבנקים ובבתי המלון ביפן ניתן להחליף המחאות נוסעים ושטרות של רוב סוגיהמטבעות. השימוש בכרטיסי אשראי פחות מקובל ביפן, וניתן להשתמש בהם רק בחנויות ומסעדות גדולות. 
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות יפן בישראל
   רח' ברקוביץ' 4
   מגדל המוזיאון קומות 19-20
   תל אביב
   טל' 03-6957292/3
    
   שגרירות ישראל ביפן
   3 Nibancho
   Chiyoda-Ku
   Tokyo
   Tel: (+81 3) 32640911
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   העונות הטובות ביותר לביקור בטוקיו הן האביב והסתיו. האביב (מרץ-מאי) מביא איתו מזג אוויר נעים וחמים וכמובן – את פריחת הדובדבן. תחילת אפריל הוא לרוב הזמן הטוב ביותר לראות את הפריחה. הסתיו (ספטמבר-נובמבר) גם הוא עונה נהדרת בטוקיו. הטמפרטורות מתקררות אחרי הקיץ והימים לרוב בהירים ויפים. בסתיו אפשר גם ליהנות מצבעי שלכת בפארקים של העיר. החורף (דצמבר-פברואר) קר מאוד בטוקיו ולעתים יורד שלג. בקיץ (יוני-אוגוסט) חם ולח. זוהי גם עונת המונסון ויורדים במהלכה גשמים כבדים.
    
    
   להמשך קריאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->