יפן

יפן


  • הגעה

   במשך רוב השנה אין טיסות ישירות ליפן. טיסות מיוחדות כאלה נדירות ואפשר לברר לגביהן במשרדי "אופקים". 
   באין טיסה ישירה אפשר לטוס דרך בנגקוק או דרך הונג קונג. אלה התחנות הפשוטות ביותר. אפשר כמובן לטוס גם דרך איסטנבול או יעד באירופה אבל זה מאריך את זמן הטיסות בכמה שעות. משך הטיסה (כולל חניית ביניים) כ-15 שעות. 
    
   רוב הטיסות נוחתות בנמל התעופה נריטה. הוא מרוחק כמעט שעה נסיעה מטוקיו. הכי כדאי לנסוע ברכבת שמובילה משדה התעופה למרכז העיר טוקיו. 
    
   הנהיגה ביפן בצד שמאל. בערים הצפיפות גדולה. התחבורה הציבורית מפותחת, יעילה ועמוסה. הרכבות התחתיות בכל הערים המרכזיות יעילות. המוניות יקרות. כדאי להיות מצוידים מראש בשם היעד ביפנית (רצוי, אפילו, עם ציון דרך קרוב). מערכת הרכבות של יפן מהטובות בעולם, יעילה מהירה ונוחה.
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים ביפן אינם צריכים אשרה ואין צורך בסידורים מיוחדים.
   להמשך קריאה
  • שעון

   7 שעות לפני שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע נקרא ין (Yen). מומלץ לרכוש שטרות ין בבנק בארץ. בבנקים ובבתי המלון ביפן ניתן להחליף המחאות נוסעים ושטרות של רוב סוגי המטבעות. השימוש בכרטיסי אשראי פחות מקובל ביפן, וניתן להשתמש בהם רק בחנויות ומסעדות גדולות.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות יפן בישראל
   מגדל המוזיאון קומות 19-20
   רח' ברקוביץ' 4
   תל אביב
   טלפון: 03-6957292/3
    
   שגרירות ישראל ביפן
   3 Niban-cho
   Chiyoda-Ku
   טוקיו
   Tel: 81-3-32640911
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   העונות הטובות ביותר לביקור ביפן הן ללא ספק האביב (מרץ-מאי) והסתיו (ספטמבר-נובמבר). באביב פורחים עצי הדובדבן המפורסמים של יפן. הפריחה מתחילה באי קיושו במרץ בדר"כ ומתקדמת צפונה להונשו בתחילת אפריל. תקופת הפריחה היא קצרה ומרהיבה. הסתיו מביא ליפן צבעי שלכת מרהיבים וטמפרטורות נעימות. השלכת מתחילה בצפון יפן בדר"כ באוקטובר ומגיעה להונשו בסביבות נובמבר. החורף ביפן קר, אפילו מאוד והקיץ חם ולח.
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->