בייג'ין

בייג'ין


  • הגעה

   חברת אל על מפעילה טיסות ישירות מישראל לבייג'ין. הטיסה נמשכת כ-11 שעות. אפשר להגיע לבייג'ין בטיסות דרך יעדי ביניים באירופה או באסיה.
   טיסות, קווי אוטובוס, וקווי רכבת מחברים בין בייג'ין לבין כל הערים הגדולות בסין.
   הדרך הנוחה ביותר להתנייד בתוך בייג'ין היא ברכבת התחתית. היא מהירה ואמינה. ישנם 9 קווים (כולל הקו לשדה התעופה) ושניים נוספים שנבנים בימים אלה. הרכבת פועלת בין 5 בבוקר ל-11 בלילה ושמות התחנות מסמנים באנגלית ובסינית. ניתן לרכוש כרטיס נטען לרכבת בכל התחנות.
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים הטסים לסין זקוקים לאשרה. את האשרה מקבלים בשגרירות סין בתל אביב . יש לבדוק במרפאות למטיילים אם לגבי חיסונים לפני נסיעה לסין. 
   להמשך קריאה
  • שעון

   6 שעות לפני שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בסין הוא יואן, המתחלק לעשרה דדזיאו. אפשר למשוך כסף ממכונות כספומט בערים הגדולות. השימוש בכרטיס אשראי לא נפוץ בסין.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות סין בישראל
   רח' בן יהודה 222, ת"א
   03-5467312
    
   שגרירות ישראל בסין
   no. 17 Tian Ze Lu
   Chaoyang District
   בייג'ין
   86-10-85320500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   הסתיו (ספטמבר – תחילת נובמבר) הוא העונה האידאלית לביקור בבייג'ין. בתקופה זו מזג האוויר נהדר ויש פחות תיירים בעיר. בחורף בייג'ין קפואה (הטמפרטורות יכולות להגיע ל-20 מתחת לאפס) ורוחות קרות מוסיפות לחוסר הנוחות. האביב סביר, אם כי בעונה זו מכסים את בייג'ין ענני חול המגיעים ממונגוליה. בקיץ, ממאי והלאה, הטמפרטורות עולות ובשיא הקיץ יכולות להגיע עד ל-40 מעלות. בקיץ יורדים גם גשמים כבדים. באופן מפתיע זוהי גם שיא עונת התיירות, המלונות יקרים יותר והחומה הגדולה נראית כאילו היא עלולה לקרוס תחת עומס המבקרים.
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->