וושינגטון די.סי

וושינגטון די.סי


  • הגעה

   אין טיסות ישירות מישראל לוושינגטון די.סי. אפשר לטוס דרך יעד ביניים באירופה או בטיסת המשך מניו יורק או יעדים אחרים בארצות הברית. אפשר להגיע לוושינגטון די.סי ברכבת Amtrak מכל הערים המרכזיות בחוף המזרחי של ארצות הברית. תחנת הרכבת של וושינגטון היא יוניון סטיישן והיא תחנת הבית של חברת הרכבת Amtrak.
   בתוך וושינגטון די.סי קל להגיע ממקום למקום בתחבורה הציבורית שכוללת רשת אוטובוסים נוחים ורכבת תחתית מצוינת שנקראת Metro. המטרו משרת גם את הפרוורים של וושינגטון במרילנד ובוירג'יניה. כרטיס נסיעה במטרו משתנה בהתאם למרחק הנסיעה. ליד מכשירי הכרטיסים יש טבלאות המציינות את המחירים המדוייקים. ניתן לקנות גם כרטיסי פאס ליום או לשבוע.
    
    
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בארצות הברית צריכים אשרה. תהליך קבלת האשרה ארוך ומורכב ולכן רצוי להתחיל בתהליך זמן רב לפני הנסיעה ולא לרכוש כרטיסי טיסה עד לקבלת האשרה.
   להמשך קריאה
  • שעון

   7 שעות אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע באצרות הברית הוא דולר אמריקני. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט או לשלם בכרטיס אשראי.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות ארצות הברית בישראל:
   רח' הירקון 71, תל אביב
   טלפון: 5197575-03
    
   שגרירות ישראל בארצות הברית:
   International Drive N.W 3514
   וושינגטון די.סי
   טלפון: 1-202-3645500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   הזמן הטוב ביותר לבקר בוושינגטון די. סי. הוא באביב (אפריל-מאי) או בסתיו (ספטמבר-אוקטובר). הקיץ מביא איתו את שיא עונת התיירות, אבל הוא מאוד חם ולח, במיוחד ביולי ואוגוסט. החורף יכול להיות קר מאוד, וכשיורד שלג העיר נסגרת לתנועה. באביב וושינגטון יפה במיוחד, עצי הדובדבן פורחים ובעיר מתקיים פסטיבל פריחת הדובדבן.
    
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->