אירועים בארה"ב

אירועים בארה"ב

חפש
 • מרדי גרא בניו אורלינס

  העיר האמריקאית הדרומית מארחת את המארדי גרא המפורסם מכולם. העיר עדיין מתאוששת מפגעי ההוריקן "קתרינה" שהציף אותה לחלוטין באוגוסט 2005, אבל מאות אלפים יגיעו גם השנה לחגוג בצבעי סגול, ירוק וזהב. מארגני המארדי גרא בניו אורלינס משקיעים בשנים האחרונות מאמץ עצום כדי להפוך אותו לאירוע קצת יותר משפחתי.

  להמשך קריאה
 • תהלוכת יום הקדוש פטריק בניו יורק

  בכל שנה ב-17 במרץ מארחת השדרה החמישית של ניו יורק את תהלוכת יום סנט פטריק בה משתתפים אלפים, לבושים בירוק, המגיעים לחגוג את המורשת האירית. התהלוכה יוצאת בשעה 11 בבוקר מרחוב 44 כשבראשה יחידת חיל רגלים אירית היסטורית "Fighting 69" שמקורה בימי מלחמת העצמאות האמריקאית. אחריהם צועדות בסך תזמורות מצעדים המגיעות לתהלוכה מאירלנד ומכל רחבי ארצות הברית. כדי לקבל נקודת תצפית טובה על התהלוכה כדאי לשבת על המדר

  להמשך קריאה
 • טעם כיכר טיימס

  אוהבי אוכל מכל העולם נוהרים מדי שנה לפסטיבל האוכל "טעם כיכר טיימס", TOTS. המבקרים בפסטיבל יכולים ליהנות ממטעמים של כ-50 מסעדות בכיכר טיימס ברחוב 46 מערב, בין ברודווי והשדרה ה-9.

  להמשך קריאה
 • פסטיבל המוזיאונים

  בניו יורק נמצאים כמה מן המוזיאונים הטובים בעולם. בזמן הפסטיבל, רבים מהמוזיאונים המעניינים ביותר לאורך השדרה החמישית, בין רחוב 82 לרחוב 104, פותחים את שעריהם לקהל ללא תשלום.

  להמשך קריאה
 • פסטיבל הסרטים בלאס וגאס

  פסטיבל הסרטים של לאס וגאס מאפשר לקהל ליהנות ממגוון רחב של סרטים, משוברי קופות ומהקרנות בכורה. הפסטיבל, המתקיים במלון הילטון לאס וגאס, מוקדש למיטב הקולנוע מארצות הברית ורחבי העולם ומלבד הקרנות סרטים כולל גם סדנאות ושיחות עם יוצרי סרטים. הסרטים המוצגים בפסטיבל מחולקים לקטגוריות: סרטים קצרים, סרטים זרים, סרטים תיעודיים, סרטי אנימציה וסרטים ניסיוניים. הפסטיבל כולל גם תחרות תסריטים, פאנלים וסמינרים.

  להמשך קריאה
 • תהלוכת בתולות הים של קוני איילנד

  מאות בתולות ים, נפטונים וייצורי ים נוספים ממלאים מדי שנה את הטיילת של קוני איילנד בניו יורק, על מנת לחגוג את תחילת הקיץ בתהלוכת בתולות הים הצבעונית.

  להמשך קריאה
 • שבוע הגאווה של ניו יורק

  שבוע הגאווה של ניו יורק מושך אליו מדי שנה מאות אלפי אנשים. כ-250 אלף אנשים צועדים בתהלוכה לאורך השדרה החמישית לתשועותיהם של כ-350 אלף צופים.

  להמשך קריאה
 • שייקספיר בפארק בסן פרנסיסקו

  בכל שנה מועלות בפארקים של העיר הקליפורנית 25 הפקות גדולות של מחזות שייקספיריים. זה נמשך עד אוקטובר. הכל ממומן ע"י העירייה והכניסה לצופים חינם.

  להמשך קריאה
 • מופע זיקוקי הדינור של מייסי'ס

  מייסי'ס, חנות הכלבו המפורסמת של ניו יורק, מעלה מופע זיקוקים מרהיב לכבוד ה-4 ביולי, יום העצמאות של ארצות הברית. את המופע, שכולל כ-14 אלף זיקוקים שנורים מדוברות הצפות בצידו המזרחי של האי מנהטן, מלווה מוזיקה שהותאמה במיוחד לזיקוקים.

  להמשך קריאה
 • מרוץ מכוניות מדברי מלאס וגאס לרינו

  במסגרת מרוץ המכוניות המדברי TSCO מוגאס לרינו, מתחרים המששתתפים בנהיגת שטח לאורך מסלול של יותר מ-300 מייל (קרוב ל-500 ק"מ) בנופי המדבר ההררי של מדינת נוואדה. המרוץ מושך אליו כ-175 צוותים עם כ-80 מכוניות ומשאיות וכ- 70 אופנועים. מסלול המרוץ מתחיל בלאס וגאס וממשיך צפונה בנופים נפלאים, דרך עיירות כורי הזהב ההיסטוריות גולד פילד וטונופה, ממשיך דרך רכס ההרים סילבר פיק ומגיע לבסוף לרינו.

  להמשך קריאה

אנו מחפשים עבורך את התוצאה הטובה ביותר

-->