קניות בלאס וגאס


  • הקניון הטוב ביותר

   הסיזארספאלאס הוא מלון-קזינו ענק, מהוותיקים והמפורסמים בווגאס. הנושא המרכזי בו – כמו שכולם יודעים – הוא רומא העתיקה. העובדים מסתובבים בטוגות ובסנדלים ופסלי דמויי שיש עתיק פזורים בכל פינה. צמוד אל הסיזארספאלאס פועל אחד ממרכזי הקניות הכי כיפיים בעיר  - הפאלאס פורום (Forum Shops). הקניון מחקה רחוב קניות רומאי עתיק. 
   להמשך קריאה
  • Fashion Show

   אם אתם מחפשים קצת פחות חוויה וקצת יותר קניות כדי להמשיך עוד קצת במעלה הרחוב ל-Fashion Show הקניון הגדול ביותר בנבאדה.
   הכתובת: 3200 S Las Vegas Blvd 
    
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • מתחם הקניות הכי כייפי במלון

   Wynn Esplanade היא שדרת החנויות המפוארת והמרשימה של מלון ווין היוקרתי. זה בהחלט לא המקום הכי זול לערוך בו קניות אבל אם אתם רוצים להציץ, או שאין לכם מגבלות על כרטיס האשראי – לכו על זה. 
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • העסקה הכי משתלמת

   Fashion Outlets Las Vegas– מתחם קניות ענק רובו של חנויות עודפים טובות עם מחירים הכי זולים שאפשר לחלום עליהם באזור לאס וגאס. הבעה – זה דורש נסיעה ולא קצרה. המתחם נמצא כ-40 מייל (60 קילומטר) מדרום לעיר. החדשות הטובות – יש שירותי הסעה כמעט מכל בתתי המלון הגדולים שמובילים את הנוסעים חינם ובלבד שיקנו ויקנו ויקנו במתחם הגדול. החדשות הטובות באמת – המחירים באואוטלט הזה פשוט זולים להפליא. 
   הכתובת: I-15 at Exit 1 in Primm, NV
   להמשך קריאה
  • המזכרות הטובות ביותר

   Bonanza Gift Shop– כאשר סיסמת המכירות שלך היא "חנות המתנות הגדולה בעולם" כל שנותר להגיד הוא ברוכים הבאים לווגאס.הבוננזהגיפטשופ היא אכן מקום ענק עם מגוון עצום של מתנות בכל גדול ובכל מחיר. לכו על הפריטים הכי מטורפים – כמו פיאה נוכרית של שיער דמוי אלביס או בובה של תוכי שמקשקש קללות איומות. הכתובת: פינת הסטריפ עם הסהרה אבניו. 
   להמשך קריאה
  • אמנות ואומנות

   Emergency Arts Collective - זה המקום שבאמת כדאי לקנות בו מזכרת מווגאס. קבוצת האמנים שמאוגדת תחת האמרג'נסיארטסקולקשן פועלת ביחד אבל כל אחד מהם מציע פריטי אמנות ייחודית וחלקם אפילו מציעים עבודות איכותיות ויפות. 
   הכתובת: 520 Fremont Street. 
   להמשך קריאה

צור קשר


הרשמה לניוזלטר

-->