לאס וגאסלאס וגאס

אף אחד לא נשאר אדיש ללאס וגאס. יש כאלה, והם רבים, שחושבים שהיא גן עדן. אחרים בטוחים שזה הגיהנום. לאס וגאס היא מהמון בחינות בית משוגעים אחד עצום, אבל איזה כיף לבלות בה. 
העיר שקמה רק לפני כחמישים שנים מהחולות במדבר של נבדה מתעלה על כל הציפיות. היא מצחיקה, היא מטורפת, היא מושחתת והיא בעיקר מנותקת מכל שאר העולם. העובדה שהיא ממוקמת באמצע המדבר, ובעצם באמצע שומקום מקילה מאוד על הגישה הזאת שזוכה לפרסום העולמי במשפט הנודע "מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס". הפילוסופיה הזאת מאפשרת לנו לעשות כאן הכל, אבל הכל. אפשר להמר, למרות שאנחנו כמובן לא מהמרים. בווגאס קוראים לזה לשחק ואם עושים זאת במתינות ובתבונה זה כיף גדול. לילה ארוך של הימורים הוא אחד הבילויים הכי כיפים שיש. אפשר לאכול ולשתות נורא בזול, אפשר לבלות נהדר בהופעות. לשמוע מוזיקה שמנגנים טובי הזמרים כמו אלטון ג'ון או שר שמופיעים בעיר בקביעות. 
אפשר להתפעל בלי סוף מן הטירוף של בוני בתי המלון ובתי הקזינו. יש משהו לא נורמלי בבניית מלון ענק שמחקה את התעלות של ונציה. יש משהו מופרע במלון שמחקה את רומא העתיקה או את הפירמידות של מצריים או מגדל אייפל בפריס. המזרקות הנהדרות של הבלג'יו כבר הפכו לנכס עולמי וכל המקומות הנהדרים האלה גורמים לנו לאהוב את לאס וגאס. 
אפשר ליהנות בה גם מהמון דברים אחרים – רציניים ומרתקים לא פחות – יש את המוזיאון האטומי כי פעם היה כאן אתר לניסויים גרעיניים ויש את המוזיאון המטורף של ליברצ'ה ויש את אתרי הטבע הפנטסטיים, וגשר הובר ושמורות הטבע הגדולות במרחק נסיעה קצר מווגאס.
את המרכיב הכי משעשע מכולם השארנו לסופה של ההקדמה הזאת – מי שלא ראה חתונה בווגאס לא ראה מסיבה מופרעת מימיו. אלביס פרסלי (חלק מאיתנו  אומרים שהוא לא האמיתי אבל בווגאס קשה לדעת) מחתן בכל יום עשרות זוגות. מכשפות, נסיכות גותיות, ישו, או כל מי שתרצו מחתנים בווגאס בלי הרף. אפשר לערוך כאן טקס נישואין מהיר גם אם הכרתם רק אתמול או לחדש קשר זוגי בן עשרות שנים –הכל הולך בווגאס ואם לא הייתם שם – אתם חייבים לעצמכם לפחות פעם אחת בילוי אמיתי בקנה מידה עולמי. אדום, שחור, זוג או פרט – אין דבר כזה בשום מקום אחר בעולם. רק תזכרו שהכל נשאר בווגאס.
 
 
 

טיסות לאס וגאס
04/09/14 - 08/09/14
טיסות - סדירות  
טיסות לאס וגאס
26/09/14 - 02/10/14
טיסות - סדירות  

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

אנו מחפשים עבורך את התוצאה הטובה ביותר

-->