אטרקציות בלאס וגאס


  • מנדליי ביי

    אם צועדים לאורך "הסטריפ" מדרום לצפון מתחילים ב-Mandalay Bay. כאן, בלב המדבר, יש חוף ים מלאכותי, עם גלים כחולים וכסאות צהובים. האטרקציה המרכזית היא שונית הכרישים – אקווריום גדול ובו אלפיים בעלי חיים ימיים. המבקרים מוזמנים לצעוד במנהרה שקופה בתחתית האקווריום.
    
    
   להמשך קריאה
  • לוקסור

   מלון בצורת פירמידה שחורה וענקית שבחזיתו ניצב ספינקס, המשמש גם כסככה לחנייה. בתוך המלון פועל מוזיאון ביזארי שמציג חפצים ממצרים העתיקה ואת האכסדרה מעטרת שורה ארוכה של פסלי גבס לבנים, שמחקים את עתיקות מצרים.
   להמשך קריאה
  • אקסקליבר

   בניין אחד צפונה מן הלוקסור. מלון שמעוצב כטירה ימי ביניימית ונושא את שמה של חרבו האגדית של המלך ארתור. למעשה נראה המקום כסניף צבעוני של דיסנילנד, עם מגדלים, צריחים וחצר פנימית שמדמה טירה מבוצרת. קומת הקרקע כולה, כמו בבתי מלון אחרים, תפוסה בידי הקזינו ובו אין שום זכר לתרבות ימי ביניימית כלשהי. אבירי השולחן העגול יושבים כאן סביב הרולטה.
    
    
    
   להמשך קריאה
  • ניו יורק - ניו יורק

   צעד אחד קדימה, עדיין על הגדה המערבית של הסטריפ, מוביל למקבץ מגדלים ענק, גורדי שחקים שנלקחו ממנהטן. מולם ניצב פסל החירות הירקרק וסביב כל המתחם הזה דוהרת רכבת הרים – חיקוי לקוני איילנד. המגדלים מכילים 2,024 חדרים במחיר שנע החל מ-80 דולר ללילה.
    
    
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • MGM גרנד

   המלון הגדול ביותר בעיר מציע כמה פעמים ביום צפייה באריות. החיות מוצגות במרכז קומת הקרקע של המלון, בתא זכוכית גדול. הם נראים די עייפים ומשועממים. כדאי מאוד לשלוח אותם למופע של הקוסם דיוויד קופרפילד שמופיע כאן בכל ערב.
    
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • בלאג'יו

   מופע המזרקות בחזית הבלאג'יו מצוין ברשימות רבות כאטרקציה הבולטת בעיר וזו כמובן הגזמה פרועה. בתוך המלון עצמו כדאי להציץ בגן הבוטני, שמוקף בדגלי ענק של ארצות הברית. עוד בבלאג'יו גלריה לאמנות יפה. קרקס השמש מעלה בבלאג'יו את המופע "O".
    
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • פריז

   ליד מגדל האייפל, שגודלו בדיוק חצי מן המקור, ניצב גם שער הניצחון ועוד כמה אטרקציות פריזאיות. אפשר לעלות למרפסת תצפית בראש המגדל (10 דולר). במלון פריז 2,916 חדרים. רבים מסתמכים על האווירה הרומנטית של עיר האורות ומקיימים כאן את טקס הנישואין שלהם. 
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • סיזרס פאלאס

   מחוץ למלון מתיז מים חיקוי משעשע לפונטנה די טרווי ובתוך ההיכל הרומי הענק הזה פזורים אינספור פסלים קלאסיים לצד מזרקות מים, ציורי קיר ואדניות ובהן פרחים אדומים שצמחו כנראה גם בבירת העולם העתיק.
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • הפלמינגו

   אחד המוסדות הותיקים בעיר בה מלון בן עשר שנים נחשב ישן. כיום, לאחר סדרת שיפוצים וחידושים יש בפלמינגו 3,600 חדרים, והאווירה רוויה בוורוד עז. בגן הגדול של המלון משוטטים כמה מן העופות שמעניקים למקום את שמו.
    
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • הוונישיאן

   זו גרסת לאס וגאס לוונציה, עם תעלות טורקיזיות תחת כיפת השמיים ומרכז קניות ענק שמחובר למלון וגונדולות ששטות בתעלה צרה. פעם ניצב באתר זה מלון "סאנדס" האגדי. בעליו הרסו אותו וחנכו לפני תשע שנים את הגרסה הזו של עיר התעלות שזוכה די בקלות בתואר המקום הכי סהרורי בעיר. במלון 4,000 חדרים ומחיר חדר באמצע השבוע 120 דולר. שני מופעים קבועים מציגים כאן: "הפנטום" ו"האנשים הכחולים".
   במרכז ה"ונישיאן" בנו מין חיקוי מוזר לפיאצה סן מרקו. על התקרה מצוירים עננים ששטים בשמי תכלת, מוארים באור דמדומים נצחי.
   להמשך קריאה

צור קשר


הרשמה לניוזלטר

-->