קובה

קובה


  • הגעה

   אין טיסות ישירות מישראל לקובה ויש לטוס דרך יעד ביניים באירופה, בדר"כ דרך פריז או דרך רוסיה. אפשר גם לטוס לקובה מטורונטו שבקנדה. 
   בתוך קובה אפשר לטייל בקלות עם תחבורה ציבורית – אוטובוס או רכבת. אפשרות נוספת היא לשכור אוטו ולטייל בנהיגה עצמית.
    
    
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בקובה זקוקים לאשרה אותה יש לרכוש מבעוד מועד. ניתן לרכוש את הויזה באמצעות סוכני נסיעות או במשרדים העוסקים בהנפקת אשרות.
   להמשך קריאה
  • שעון

   7 שעות אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   בקובה יש שני מטבעות – פסו קובני ניתן להמרה (CUC) ופסו קובני (CUP). רוב הדברים שהתיירים בקובה קונים מתומחרים בפסו קובני ניתן להמרה. את המטבע הזה ניתן לקנות רק בתוך קובה תמורת יורו, פאונד בריטי, דולרים קנדים או פרנק שוויצרי. ניתן גם להמיר דולרים אמריקאים, אבל זה גורר עמלת "ענישה" של 10% נוספים על עמלות ההחלפה. 
   אפשר למצוא מכונות כספומט בהוואנה ובסנטיאגו, אבל לא תמיד אפשר לסמוך עליהן. לרוב אפשר לשלם בכרטיסי אשראי במלונות גדולים או אתרי נופש, אבל יש לקחת בחשבון 8% עמלה. הכי בטוח לדאוג שיהיו לכם מספיק מוזמנים.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   לישראל אין קשרים דיפלומטים עם קובה.
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   בקיץ ובחגים הנוצריים, חג המולד ופסחא, קובה מתמלאת תיירים והמחירים מאמירים. בקיץ מתווספים למחירים הגבוהים גם טמפרטורות גבוהות. הזמן הטוב ביותר לביקור בקובה הוא בין ינואר למאי, אז מזג האוויר נעים הרבה יותר, אין כל כך הרבה תיירים ואין סופות הוריקן (שמהוות בעייה באזור החוף בין יוני לנובמבר).
    
    
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->