צ'ילה


  • הגעה

   אין טיסות ישירות מישראל לצ'ילה ישראלים הטסים לצ'ילה עוברים דרך יעד ביניים באירופה או בארצות הברית או בדרום אמריקה ונוחתים בסנטיאגו. משך הטיסה כ-18 שעות.
    
   בהתחשב באורך העצום של המדינה מטיילים, בייחוד אם הם מוגבלים בזמן, חייבים לטוס בין האזורים השונים. כמה חברות מפעילות טיסות פנימיות בין הערים הגדולות. נסיעה במכונית שימושית בעיקר עבור אלה הרוצים לבקר באזור האגמים. קשה מאוד לנוע באזור זה ללא מכונית צמודה. רכבת מהירה מחברת בין סנטיאגו לצ'ילאן.
   אוטובוסים הם אמצעי התחבורה הציבורית הנפוץ ביותר. גם מעבורות שימושיות מאוד למטיילים לאורך החוף.
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים המבקרים בצ'ילה אינם צריכים אשרה.
   להמשך קריאה
  • שעון

   5 שעות אחרי שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בצ'ילה הוא פסו. ערכי ההמרה הכי טובים בסנטיאגו ולכן כדאי להצטייד שם בכסף. נוח יותר להחליף דולרים. בחלק מסוכנויות הנסיעות ובמלונות מדרגה ראשונה מצטטים מחירים בדולרים. כדאי לבדוק את שערי ההמרה לפני שמחליטים אם עדיף לשלם בדולרים או בפסו. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט שזמינות ברוב הערים בצ'ילה. אפשר לשלם בכרטיס אשראי, אך יש לשים לב שבמקרים רבים התשלום באשראי גורר עמלה של עד 6%.
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות צ'ילה בישראל:
   רח' הברזל, בניין B, קומה 34, תל אביב
   טלפון: 03-5102751
    
   שגרירות ישראל בצ'ילה:
   San Sebastian 2812
   Las Condes
   סנטיאגו
   טלפון: 56-2-7500500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   שיא העונה לביקורים בצ'ילה הוא מאמצע דצמבר עד סוף פברואר. בחודשים אוקטובר ונובמבר יש כמה יעדי אביב בהם אפשר לראות פריחות מרהיבות. בחודשים מרץ ואפריל אפשר לראות שלכת יפה באזור האגמים.
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->