טיסות לברזיל

חפש טיסה

בחר תאריכים
בחר תאריך יציאה
בחר תאריך חזרה
תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
תאריך נבחר
תאריכים לא פעילים
חפש
חפש

צור קשר


טיסה לברזיל

טיסה לברזיל

טיסות לברזיל

אין טיסות ישירות מישראל לברזיל. יש לטוס דרך יעד ביניים באירופה או בארצות הברית. ישראלים הטסים לברזיל נוחתים בשדה התעופה של ריו דה ז'ניירו או בשדה התעופה של סאו פאולו. שדה התעופה של ריו הוא השדה הגדול ביותר בברזיל מבחינת שטח והשני העמוס הבמדינה. השדה ממוקם במרחק של 20 ק"מ מצפון למרכז העיר. שדה התעופה של סאו פאולו הוא העמוס ביותר בברזיל ולמעשה באמריקה הדרומית כולה. הוא ממוקם במרחק של 25 ק"מ ממרכז העיר.

לטיסות נוספות לחו"ל
מדינה: ברזיל
מטבע: ריאל ברזילאי
שפה רשמית: פורטוגזית
קידומת בינלאומית: 55
הפרש שעות: 5 שעות אחרי שעון ישראל
משך טיסה: כ-14 שעות
שדות תעופה: ריו דה ז'ניירו/ סאו פאולו
אשרות כניסה: אין צורך באשרה

ברוכים הבאים לברזיל

ברזיל, המדינה החמישית בשטחה בעולם, עם אוכלוסייה שמונה 180 מיליון בני אדם, היא מעצמה אדירה במובנים רבים. כאשר מוסיפים לכך את הדברים בהם התפרסמה ברזיל בעולם – קפה מצוין, קרנבל שאין סוער ממנו, כדורגל פנטסטי, חופים נפלאים, ערים מרתקות, נהר האמזונס, מפלי איגואסו ואת המוזיקה והסמבה המקפיצות קשה מאד שלא להתאהב בברזיל כבר במבט ראשון.  ברזיל היא יעד תיירותי מרתק אבל שטחה הענק של המדינה מכריח אותנו לבחור בקפידה לאן לנסוע, איפה לבלות את הזמן היקר שלנו ומה בדיוק לראות.

אירועים בברזיל

חפש
  • 09/02/18 - 14/02/18 הקרנבל של ריו דה ז'נירו

    עשרות אלפים מגיעים לריו דה ז'ניירו מדי שנה כדי להשתתף במסיבה הגדולה בעולם. במשך ארבעה ימים רוקדים ברחבות העיר הברזילאית מאות אלפים. החוויה אדירה וזוכרים אותה במשך כל החיים, אבל כדאי להתארגן היטב מראש, בגלל קשיים גדולים במציאת מלון ומקום צפייה טוב.

    להמשך קריאה
-->