מדריך יעדים

מדריכי יעדים

אירופה

באירופה צמחה והתפתחה תרבות המערב. כאן פרחו המדעים, הספרות, השירה, המחזאות, המוסיקה, והאומנויות היפות. אירופה ידעה תהפוכות קיצוניות, זמנים של פריחה תרבותית ולאומית ועתים של מגפות ומלחמות עקובות מדם. היום אירופה מציעה למבקרים בה עולם ומלואו. מהזוהר הצפוני ועד לחופי הים בדרום היבשת, עושר האתרים, המראות, הנופים, הקולות, הטעמים, התרבות והאנשים, כל ביקור באירופה ממלא את החושים ומעניק חוויה מיוחדת שמשאירה טעם של עוד.

אפריקה

אפריקה היא היבשת הזקנה בעולם. היא ערש האנושות ומתפארת עד היום בטבע בתולי, שפע של בעלי חיים ושלל תרבויות מיוחדות ומרתקות. אי אפשר שלא להתאהב באפריקה. טיול באפריקה הוא אמנם לא טיול קל אבל המאמץ משתלם. רק באפריקה פוגשים עדרים עצומים של גנו וזברה, פילים, ג'ירפות ואריות בסביבתם הטבעית, רק באפריקה אפשר לבוא במגע עם תרבויות עתיקות שלא השתנו במשך אלפי שנים, ועם נופי בראשית מרגשים ומרחבים עצומים שמרחיבים את הלב.

אמריקה

אמריקה הצפונית מחולקת בין שתי מדינות ענק – ארצות הברית וקנדה – ושתיהן מציעות למבקרים בהן מגוון גדול של אפשרויות. דרום אמריקה משתרעת מהים הקריבי בצפון ועד לארץ האש בדרום. יש בה נופי פרא שיד אדם לא נגעה בהם, מדבריות על חוף האוקיאנוס ולמרגלות רכסי הרים, ג'ונגלים, נהרות וקרחונים, ובתוך כל אלה - פסיפס אנושי ותרבותי של מורשת אינדיאנית, עם ניחוח אירופאי-קולוניאלי ותבלין אפריקני לוהט.

אסיה

אסיה היא היבשת הגדולה והמגוונת בעולם שמחזיקה בשיאים טבעיים ואנושיים: כאן נמצאת שרשרת הרי ההימלאיה עם הנקודה הגבוהה בעולם, הר האוורסט שגובהו 8,848 מ'. וכאן נמצאת החומה הסינית, המבנה היחיד בעולם שנראה מהחלל. אסיה היא יבשת של תרבויות עתיקות ומרתקות, טעמים עשירים, דתות ופילוסופיות, טקסים ואומניות, נופים מרהיבים וערים סואנות. ריח הקטורת והתבלינים, המפגש הרוחני עם ההינדואיזם והבודהיזם, פסגות ההרים המושלגות, היערות הטרופיים, המדבריות רחבי הידיים וחופי הים הרחבים. ביקור באסיה הוא חוויה שלא תשכח במהרה.

אוסטרליה

מחופי הים השלווים של איי הפסיפיק ועד לערים הסואנות של אוסטרליה וניו זילנד, באזור זה של העולם יש יערות טרופיים נושקים לים, נופים שמשאירים את המבקרים פעורי פה ומרכזים עירוניים שמציעים אין סוף אפשרויות טיול. אין פלא לכן שלמרות ריחוקן, אוסטרליה וניו זילנד נחשבות ליעדים פופולריים מאוד, אשר מגיעים אליהן מיליוני תיירים מדי שנה. גם איי הפסיפיק, ביניהם ניתן למנות את פפואה ניו גיני, פיג'י, פולינזיה הצרפתית, פלאו, איי שלומה, טהיטי ומיקרונזיה מושכים אליהם מאות אלפי מבקרים שבאים ליהנות מהחופים המרהיבים וים בצבע טורקיז ובתוכו שפע של שוניות צבעוניות .

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->