טנזניה


  • דאר א סאלם

   דאר א סאלם היא בירת טנזניה ובה ממוקם שדה התעופה הבינלאומי המרכזי.
    
   להמשך קריאה
  • סרנגטי, מכתש נגורונגורו, טאראנגרה ואגם מאניארה

   רוב המבקרים מגיעים כדי לשהות בשמורות הגדולות בצפון המדינה – אלה כוללות את שמורת הסרנגטי, מכתש נגורונגורו, טאראנגרה ואגם מאניארה. אל יעדים אלה באזור הצפוני של טנזניה אפשר להוסיף את שני ההרים הגבוהים – הקילימנג'רו והמרו. כיוון שיעדים צפוניים אלה רחוקים מאוד מדאר א סלאם, נחשבת העיר ארושה לבירת הספארי של טנזניה. כל טיולי הספארי באזור הצפוני של המדינה מתחילים ומסתיימים בארושה.
   להמשך קריאה
  • ארושה

   ארושה נמצאת במיקום מעניין – בדיוק באמצע הדרך בין קהיר לבין קייפטאון – כלומר במרכז החוף המזרחי של אפריקה. הפארק הלאומי ארושה מציע נופים יפים של הר מרו, החמישי בגובהו באפריקה וזהו הפארק היחיד בו מותרים טיולי הליכה. בעיר ארושה נהנים גם מן העובדה שנמל התעופה של הקילימנג'רו נמצא במרחק 60 קילומטרים בלבד.
   להמשך קריאה
  • אגם ויקטוריה

   אגם ויקטוריה בחלק הטנזני שלו נחשב לאחת השמורות הפחות מתוירות במדינה. רוב המבקרים באגם מגיעים אליו מן החוף של קניה או אוגנדה.
   להמשך קריאה
  • אגם טנגנייקה

   אגם טנגנייקה משמש כגבולה המערבי של טנזניה. את חופיו חולקות ארבע מדינות – זמביה, בורונדי, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו וטנזניה. המגיעים לכאן באים בדרך כלל כדי לצפות בשימפנזים שחיים בפארק הלאומי גומבה סטרים ובשמורת ההרים מאהאלה.
   להמשך קריאה
  • סלוס, קאטאבי ורואהה

   השמורות הדרומיות סלואס, קאטאבי ורואהה, נחשבות פחות פופולריות, יקרות יותר לביקור ונוחות להגעה מדאר א סלאם. סלואס היא השמורה הגדולה ביותר באפריקה ושטחה כפול משטח מדינת ישראל. חיים בה יותר ממיליון בעלי חיים.
   להמשך קריאה
  • זנזיבר

   האיים זנזיבר ופמבה מרוחקים כארבעים קילומטר מן החוף של טנזניה. במשך מאות שנים שימשו מקומות אלה כנמלי מסחר מרכזיים באוקיינוס ההודי ובמזרח אפריקה. האי זנזיבר נחשב יעד תיירות פופולרי ואהוב בעיקר בזכות חופי הזהב המרהיבים שלו. החול הלבן, הים הכחול ומזג האוויר החמים והנוח הופכים את זנזיבר ליעד חופשה אידיאלי, בייחוד עבור זוגות רומנטיים.
   עיר האבן באי זנזיבר היא מקום מרתק מבחינה אדריכלית ואתר שנעים מאוד לשוטט בו במשך כמה ימים. רבים מן הבתים נבנו במאה ה-19 ובשנים האחרונות שופצו והפכו לבתי מלון.
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->